endüstriyel tasarımcılara veya böyle işlerden anlayanlara

selam, bir dondurma firmasında satış departmanında çalışmaktayım ve kendimce küçük bir çalışma yapmak istiyorum. dondurmaların satış noktalarında yeterince teşhirinin yapılmadığını veya yapılamadığını düşünüyorum. kendimce sorumlusu olduğum bölgede lokal olarak kasa önünde dondurmayla alakalı ne tip çalışmalar yapılabilir; veya nasıl farklı standlar yapılabilir düşüncesi içerisindeyim. sizlerin de fikri varsa buna açığım. bölgemde lokal de olsa bunu gerçekleştirmek istiyorum. teşekkürler.

ambalajlı dondurmalardan bahsediyorsak dolap dik olsun, dondurmaların üzerinde de fiyat olsun. akla karayı seçiyoruz, şu kaç liraymış, bu neymiş falan diye. al ve çık abi.. sırf o sandık gibi olan dolabı açıp, dondurma ararken dükkan sahibi "ulan amma da ayırdı dolabı koduğum" demesin diye psikoza giriyorum ve almıyorum net.

açık dondurmaysa, yanında çikolata sosunu barındıran nevale büyük olsun, göze çarpsın, ben burdayım ulan desin, külahta da basite kaçılmasın, arada bi biskivü kokusu yayılsın ortalığa bak gör satışları :)
  • Improbable  (08.08.16 18:40:18)
insanların ya canını çektirmek ya da ilgisini çekmek gerekiyor.

adsoftheworld.com / bu şekilde bir şeyler üretilebilir. dikkat çekici mesajlar.. güncel mesajlar.. herkesin ilgisini çekecek mesajlar.. akp'nin yoğun olduğu bir bölgeyse '15 temmuz darbe girişimini kınıyoruz' yazılabilir :)

mesela ben bir cornetto inlove aldım; aldıktan sonra oralarda bir yerlerde kornettoma şeker, çikolata batırıp süsleyecek şeylerin olmasını isterdim :) küçükken soruyordum.. pastanedeki amcalar çikolataya batırıyor da bunlarda niye yok diye.. yok işte, 2,5 lira para alıyorlar, 10 kuruşluk çikolataya batırmıyorlar. bayılacağımdan değil de, ilgi çekici, severim yani. hoşuma gider. bilinmedik bir markaysa, ön-yargımı kırar. golf mesela.. iğrenç bir logosu var. neyse.

veya yine akp'nin bol bulunduğu yerlerde; galeri12.uludagsozluk.com

ek: stand olarak mümkünse us.123rf.com bu.:))
  • tosiba  (08.08.16 18:45:59 ~ 18:51:16)