Kıyamet Ne Zaman Kopacak?

b
s

Belki de Mayalilarin dedigi cikti; 12.12.12 'de koptu coktan ve su an Cehennem'deyiz o_O

Yalniz super senaryo uydurdum yapimcilar goreve!
  • neferkitty  (07.08.16 23:08:38 ~ 23:09:04)
yıldızlar dünyaya patır patır dökülünce. (nasıl sığacaksa) ben değil kuran iddia ediyor.

  • ruhen hastayim ben  (07.08.16 23:11:47)
Uzaylılara bağlı. Neyi bekliyorlar bilmiyorum.

  • shadowcat  (07.08.16 23:15:08 ~ 23:15:49)
Uzaylilar bizim gibiyse nukleer silahlardan korkuyor olabilirler. Yani bir manyak cikip uzayli istilasi altinda yasamaktansa tum dunyayi patlatmayi tercih ederim diyebilir.

  • Traveller  (07.08.16 23:29:01)
yarın

  • mattiadestro  (07.08.16 23:51:10)
kucuk ve buyuk kiyamet alametleri var hadisi serifte. Kucuk alametlerin bir kaci oldu ama daha buyuk kiyamet alametleri olmadigi icin daha var kiyametin kopmasina. Bazi alimlerin gorusune gore bu asirda kiyamet kopmayacak.

  • atcapar  (08.08.16 00:24:16)
@shadowcat +1

uzaylılara ve doğal bir felakete bağlı. doğal felaketten kastım sel veya yangın değil. daha çok, dünyaya isabet etmesi çok düşük bir ihtimal olan herhangi bir gama ray ışını gibi şeyler. 1 saniye içinde toz oluyoruz.

veya daha ileri bir yaşam formunun 'bu gezegen ne la' diye düşünüp bize dıkşın!! diye ateş etmesi olabilir.
  • bushido77  (08.08.16 03:36:46 ~ 03:37:17)
(bkz: entropi)

Tabi kiyametten kastın evrenin sonu ise.

Entropi düzensizliktir ve herşey düzensizlik eğilimindedir. Entropi azalmaz sürekli artar ve tersinmezliklerin olmadığı varsayılarak ve kağıt üstünde özel ortamlarda sabit kalır.

Nedir bu düzensizlikten kasıt? Bardak kırılır, Ferhat güzel yaşanır ve yıldızlar patlar, gördüğün üzere bir gün aşklar biter aynı evren gibi, gün gelecek evrenin de sonu gelecek ama bu belki de milyarlarca yıl sonra olacak, bunun bilinebilmesi için bigbang'i başlatan o ilk enerjiyi bilmemiz gerek.
  • Apocalypse  (08.08.16 03:38:39)
öldüğünde +1

  • basond  (08.08.16 16:42:49)