istanbul salaş meyhane?

çift olarak gidilecek, doğum günü yemeği gibi bir şey olacak.

dandik türk dizilerinde böyle sahilde ufak bir tekne olur o teknenin yanında salaş salaş masalar kurulur rakı içilir acayip de lezzetli balığı var derler ya öyle bi yer de olabilir. yoksa denize yine yakın salaş bi restaurant da olabilir.

şartlar çok gürültülü olmaması, lezzetli olması, ultra pahalı olmaması. tikler hemen gelir.

bir kere akın balık diye bir yere gitmiştik. güzeldi. biraz kalabalıktı ama.

  • kaderimse np  (07.08.16 15:52:30)
O senin dedigin sey serap,senelerdir insanlar boyle bir yer vardir diye dusunduler ama bulamadilar,eski filmlerde falan var iste,hayal dunyasi bunlar.akin balik bahcesiyle 300 kisilik yer sorunca adi salas iste.cengelkoy-pasabahce hattinda kiyilara bi bakinmak lazim,ufak keyifli isim yapmamis bir kac yer cikar.

  • duptıs  (07.08.16 17:35:32)
Rumeli feneri civarinda da guzel ufak dukkanlar var,arabayla rastgele yapilabilir.

  • duptıs  (07.08.16 17:36:52)