En iyi fiyat/performans bavul markası

Selamlar, uzun bir süredir yurtdışı yolculukları için bir bavul arayışındayız ve "Al yavrum bizim bavulu kullanın" şeklinde sunulan fi tarihli abuk bavullardan bıktık. Bu yüzden eşimle seyahatlerimizde kullanacağımız, özellikle sağlam (kırılmaz plastik oluyor sanırım) bir bavul almayı planlıyoruz.

Ancak aşırı yüksek fiyatlı markalar yerine daha ekonomik, daha doğrusu fiyat/performans kategorisinde bir bavul markası arıyoruz. Tavsiyelerinizi bekliyorum

İndirimde samsonite bulcanız o zaman. Bazen yüzde elli falan oluyor. Takiplemek lazım.

  • bir ileti paylastim  (07.08.16 10:56:05)
Kirilmayan bir plastik bavul yok,gec kirilanina samsonite diyebiliriz.birde sans eseri uzun sure dayananlar var.bende bi tane var tekerini degistirdim gecenlerde eskiligini sen hesapla.ahmet marka canta.

Saglam ,egip bukebildiginiz canta daha iyidir ben onerimi plastik olmayan cantalardan yana yaparim,markasina dair bir fikrim yok.
  • duptıs  (07.08.16 10:56:38)
eskiden 2 yılda bir orta ayar bir valiz alıyordum, elimde patlıyordu hep.
paraya kıyıp samsonite aldım, 10 yıldır filan kullanıyorum. çok seyahat ediyorsanız samsonite'e parayı gömün derim.

plastik bavullar daha sağlam değil, illa kırılıyor.
eğer cam seramik vs taşımıyorsanız sağlam kumaş bavullardan alın.
  • medievalman  (07.08.16 11:29:13)
decathlon'a gidin orada muazzam çeşitler var. Plastik bavulları salla. Güzel çok kaliteli tekerlekli kumaş valizler var.

  • anten  (07.08.16 12:15:47)
Plastik daha dayaniksiz bence. Havaalaninda ice gocup paramparca olmus plastik valizler gordum. Tekerlegine falan bak benzeri kolay bulunabilir olsun. En azindan kumas valizde en cok tekerlek kiriliyor 10 tl verip yeni tekerlek taktirirsin. Kucuk sehirlerde valiz daha ucuz oluyor bu arada.

  • curukturpkokusu  (07.08.16 13:07:27)