vodafone yurtdışından tarife değiştirmece

Şu an vodafone red'in faturalı tarifelerinden birini kullanıyorum ve yurtdışındayım, bir süre daha burada olacağım. Bu durumda sanırım tarifemi ya çok ucuz birşey yapmam gerekiyor ya da hattımı ön ödemeliye çevirmem gerekiyor.

Herhangi bir vodafone bayisine gitmeden, internet ya da telefon üzerinden bunu yapma imkanım var mıdır acaba? Benzer durumda olan varsa en ucuz hangi tarifeyi seçti acaba?

Hattı dondurmak ya da kapatmak istemiyorum.

Taahhut varsa alt segmente gecemiyorsun.musteri hizmetlerini arayarak halledebilirsin,online islemlerde de paket degisikligi yapilabiliyor.

  • duptıs  (04.08.16 13:04:51)
red'in dakikaları yurtdışında da kullanılıyor olmalı. bulunduğun ülkede yok mu?

  • cekilmis gayfe  (04.08.16 13:10:26)
Ben uzun süreliğine yurtdışına giderken Red hattımı herhangi bişeysiz tarifeye geçirdim :) Adını tam bilmiyorum ama telefonla yaptım, hatta öyle bir tarifemiz yok dedi çocuk, yasal olarak olmak zorunda dedim (bir Vodafone mühendisinden tüyo almıştım), biraz bekleteyim dedi, sonra haklısınız varmış dedi, geçirdi. 5 lira mı ne ödedim 1 yıl boyunca. Konuşur veya mesaj atarsan ayrıca faturaya ekleniyor. Bir yıl sorun yaşamadan kullandım hattımı.

  • opucuk baligi  (04.08.16 15:36:38)
Son faturalardan birine baktım, bilgiler şöyle:

Tarife Adı :Cep Midi
Tarife Ücreti :4.49 TL
Tarifenin İçeriği :Vodafonelularla sinirsiz konusma ve 250
MB icerir.
Vodafone İçi Konuşma Ücreti :0.20 TL/DK
Sabit Hat Konuşma Ücreti :0.20 TL/DK
Diğer Operatör Konuşma Ücreti :0.20 TL/DK
Yurtiçi SMS Ücreti :0.18 TL/SMS
Ücretlendirme Periyodu :6 Saniye
  • opucuk baligi  (04.08.16 15:44:41)