Sonsuza kadar mutlu olamayacam galiba

Ne bileyim ne hoşlandığım kızla işler iyi gidiyor, ne okul iyi gidiyor, ne de başka bir halt. Spora başladım, yüzüyorum falan ama yok ya olmuyor. Hepsini zorla yapıyorum sanki. Kalbimin attığını hissedemiyorum, yaşadığımı hissedemiyorum. Siz mutlu musunuz ? Kalbinizin attığını her şeye rağmen duyabiliyor musunuz ?

  • rakicandir  (29.07.16 00:11:28)
Bu yazını sakla. Bir gün cok mutlu olacaksin.ve bugünü hatirladiginda guleceksin.

  • vi veri veniversum vivus vici  (29.07.16 00:32:18)
@vi veri umutlanmaktan yoruldum.

  • Golden Ratio  (29.07.16 00:59:27)
-gerçekler acıdır-

  • chiper  (29.07.16 01:01:03)
ben mutlu olmaya çalışmıyorum, yaşıyorum sadece. yaşamanın kendisini seviyorum. yani mutluyum demiyorum, hatta hiç mutlu değilim. hani başka bir hayat seçeneği sunsalar önüme, vazgeçebilirim bu hayatımdan, o ayrı mevzu. e şimdi öyle bir seçenek de olmadığına göre yapacak bir şey yok. yani araba kullanmayı seviyorsundur, alamayacağını bildiğin bi klasik arabaya da için gidiyordur ama yine de elindeki araba işini görüyordur. benim de aynı hesap. arabalarla da hiç alakam yoktur da örnek diye bu aklıma geldi.

  • philus  (29.07.16 01:19:04 ~ 01:21:35)
Fazlasında gözüm yok ki, başkaları için nomal olan, bütün kalbimle istediğim hiçbir şey olmuyorsa nasıl mutlu olabilirim ?

  • Golden Ratio  (29.07.16 01:24:44)
Insan hayatinda dönem dönem bu sekilde durgunluklar olur. Bu dönemler bazen uzun sürer. Simdiki ortaminiz güzeldir.birde başka yeni arkadaş ortami yeni heyecanlar deneyin.ki bir kez denediniz olmadi diye pes etmeyin denemeye devam.

  • vi veri veniversum vivus vici  (29.07.16 01:36:17)
Mutlu degilim günü kurtarmaya çalışıyorum. İyice çıldıracakmışım gibi hissedersem şükür, şeker, sigara gibi birşeyle bastırmaya calısıyorum.
Yetiskinlik, ev geçindirme, cocuk planları falan daha boktan. Hayatinda seni mutsuz eden şeyleri değiştir daha okul çağındaymışsın. İleride birşeyleri degistirmek daha zor olacak.

  • Sulfoxaflor  (29.07.16 08:22:49)
Varolus bunalimi

  • EasyTiger  (29.07.16 08:41:47)