[]

Spordan sonra yemek

Merhabalar duyurunun sporseverleri, spordan dönme saatim akşam yemeği saatine denk denk geliyor. Haliyle normal ev yemeği yiyorum. Peki spordan sonra şunu yeme yağ yapar,vb. bir olay var mı? Kısacası spordan sonra şunu yemesen daha iyi olur diye bir nasihat verebilirsiniz. Umarım derdimi anlatabilmişimdir teşekkürler.
 
Yağlanmanı sağlayacak gıda seni ne zaman yersen ye yağlandırır. Önemli olan günlük toplam tüketim. Et + salata yiyebilirsin.


  • arnold schwarzeneger  (28.07.16 12:39:55) 
normal ev yemeğinden protein olarak biraz daha fazla ye. ekmek yeme, şeker tüketme.


  • eindaclub  (28.07.16 12:48:03) 
sözlükte angelus'un en beğenilen ilk 3 entry'sine bir bakın. olay aslında günlük alınan kalorinin verilen kaloriden az olması gerektiği değil.


  • himmet dayi  (28.07.16 14:31:05) 
Günlük tüketimden kastettiğim kalori değil zaten, makrolar.


  • arnold schwarzeneger  (28.07.16 14:39:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.