Nereden ev tutalım?

Ben Mecidiyeköy'de çalışıyorum, kalacağım arkadaş da İTÜ Teknopark'ta çalışıyor.

Şişli ve Mecidiyeköy'de birkaç ev baktık, istediğimiz gibi olanlar ya çok pahalı, ya çok leş.

Her ikimize de mümkünse tek vasıta ile (Yenikapı-Hacıosman metro mümkünse) ulaşabileceğimiz nerelerden ev bakalım? Direkt mahalle ismi de verebilirsiniz.

Maksimum limit 1500-1600 tl.

Gültepe-Çeliktepe civarı olabilir.

  • arnold schwarzeneger  (27.07.16 10:05:45)
hacıosman, tarabyaüstü taraflarında belirttiğiniz bütçe ile oldukça düzgün bir ev bulabilirsiniz. sarıyer tarafı yaşamak için oldukça ideal, metro ile kısa sürede gitmek istediğiniz yere gidersiniz. zaten iş yerleriniz direk metro ile gidilen yerler.

  • napalmed  (27.07.16 10:07:11)
Feriköy ve kurtuluş tavsiye ederim. bir de osmanbey

  • interview with the vampire  (27.07.16 10:09:11)
reşitpaşa olabilir.
halide edip olabilir.

  • vecihi ile fikret  (27.07.16 10:42:34)
Reşitpaşa sana sıkıntı olabilir. metroya kadar karda kışta yürüyeceğini düşünürsek. Sabah Sanayi'nin ordaki trafiği düşününce zaten otobüsle gidilmez.

Bir Gültepe'li olarak komşuluğa bekleriz, güzel buralar. Biz de bir Maslak'çı, bir Gümüşsuyu'cu olarak burayı tercih etmiştik.
  • okumayi sevmeyen okur  (27.07.16 11:16:06 ~ 11:17:06)
Sanayi mahallesi

  • graupel  (27.07.16 12:55:40)
gülbağ derim, civarda fiyatları en uygun yer orası hala, bir de çok eğlenceli olmasa da rahat bi mahalledir. karışanın görüşenin olmaz.

  • beyrut  (28.07.16 18:02:13)
Ortabayır. Kanyon'un arka tarafları. Sıfır evler bulursunuz o bütçeyle.

  • peggy  (28.07.16 18:04:35)