hangisine başlayayım?

-house of cards
-breaking bad
-sex and the city
-orange is the new black
-modern family

çok alakasızlar biliyorum :) yine de seçeneklerim bunlar. en sevdiğim diziler friends, six feet under, dexter, house. hangisini önerirsiniz? özellikle breaking bad'e bayağı önyargılıyım izleyenlerin "dünyanın en güzel dizisi" falan triplerinden dolayı :)

tabi ki breaking bad
izleyince sen de öyle diyeceksin ^^

  • cekilmis gayfe  (26.07.16 16:56:52 ~ 16:57:13)
House of cards.

  • fraise  (26.07.16 16:57:11)
modern family

  • cemallamec  (26.07.16 16:57:52)
breaking bad. net

  • musotrix  (26.07.16 16:58:07)
breaking bad çok yavaş ve sıkıcı boşver onu. house of cards olabilir house sevdiysen.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (26.07.16 17:01:20)
bu saydıklarınız arasında en samimi olan modern family.

  • evde liyakat kalmamis  (26.07.16 17:03:45)
breaking bad sıkıcı diyen asmalı konak fanıdır. breaking bad.

  • matilda  (26.07.16 17:05:01)
Breaking bad sonra house of cards bu ikisinden sonra sıra önemli değil kafana göre

  • steve rogers  (26.07.16 17:12:51)
modern family derim. ama bence değişik bir komedi anlayışları var herkese uymaz. bi ilk bölümü izle uyarsa zaten bırakamazsın. şahsen tam benim kafa ama dediğim gibi herkese uyacağını düşünmüyorum

  • dene  (26.07.16 17:15:37)
breaking bad gerçekten iyi ama:) ben de yıllarca ön yargılıydım, geçen sene artık dayanamayıp izledim. insanların bir bildiği varmış dedim.
+1 de benden gelsin.

  • peggy  (26.07.16 17:45:34 ~ 17:47:20)
Sıraya koyarsak:

Breaking Bad
Modern Family
House of Cards
  • chitosan  (26.07.16 17:48:55)
orange is the new black cok vanilla. oz+1 diyorum bu noktada. soa da eglenceli, listeye ekleyebilirsin begenirsen. breaking bad beklentin yüksekse girme, binge watching yapma. cok yavas gelisiyor, ard arda bayiyor. pic ettim diziyi, kendimden biliyorum. house of cards burda ilginc bir tür, basarili. netflix yapimlari efsane, stranger things izledim en son, stephen king seversen bak, 80ler tarzinda dizi. modern family cerezlik, ard ard catir catir gider office gibi. hos. sex and the city izleme. izleme. izleme.

izleme demis miydim?
  • wiillii  (26.07.16 18:57:03)
modern family

  • cancoskn  (26.07.16 19:02:15)
Breaking bad
House of cards
Digerlerini izlemesen de olur
  • yons  (26.07.16 19:36:57)
house of cards diyorum ben de. hatta çok tanıdık gelecek izledikçe. ben bunları bir yerlerden biliyorum diyeceksiniz. :)

  • belirsiz biri  (26.07.16 20:25:43)
Breaking bad'e başladım. 2 bolum izledim aa daha sıkıcılaşmadı dedim şaşırdım. Altına bi baktim off cok sıkıcı bi an evvel gecsin bu bölümler yazmislar :) ben six feet under izlemis insanim... Sardı beni simdilik bakalim :)

  • anneboleyn  (26.07.16 21:12:26)