Bar için menü dizayn önerileri

arkadaşlar bursa'da iç mekan olarak bir irish pubı andıran bir yerimiz var. lakin normal bir pubız. sadece alkol çeşitlerimiz var. fındık fıstık hariç yiyecek yok. 70 den fazla fiski 20 çeşit bira bol bol likör rom votka tekila falan var ve de bir menü yapmak istiyoruz. bu bilgiler ışığında sizce nasıl bir şey yapalım? viski menüsü ayrı diğerlerini ayrı olarak tek sayfa şeklinde mi bastırsak yoksa bir defter gibi bir şey mi yapsak? aklınıza gelen her türlü görüş ve önerilerinize açığım.

buradaki hipster yerler böyle tahtadan sekreter notluğuna (örnek www.hepsiburada.com ) saman kağıtlar tutturarak yapıyorlar. Kağtlarda da böyle normal satır satır yazıyor içkiler bölümler halinde.

  • whoosie  (26.07.16 15:07:39 ~ 15:08:09)
Şahsen çok sayfalı bir defterden ziyade önlü arkalı, küçük puntolu menüleri tercih ederim. Defter içinde kaybolmaktansa her an diğer seçeneklere hızlıca gözatabilmek daha iyi bence.

  • himmet dayi  (26.07.16 15:11:40)
whoosie'nin sölediği bana hep ideal ve gözüme hoş gelmiştir. haa vizyonun ne desen bir şey diyemem. kağıdın üstüne işemediğin sürece her türlü kağıt işimi görür, yazı okunsun da. hepimiz insanız, hata yapabiliriz, kimseyi kırmayalım.

  • abyuksuet  (26.07.16 15:17:00)
Menü de şöyle simgeler kullanabilirsiniz. www.google.com

  • murtiii  (26.07.16 15:56:07)
bursa çok farklı bir şehir. Ne yaptığınızdan ziyade nerede yaptığınız çok daha önemli.

  • Absinthe75c  (26.07.16 16:55:02)