Drone Uçurulabilecek Yer -Ankara -

özellikle çankaya turan güneş tarafları ya da incek bulvarı'na yakın nereler olabilir?
Bir de son günler malumunuz, başımıza bir iş gelmeyecek yerler olursa sevinirim. ilk kez deneyeceğiz o yüzden bir sorayım dedim. hatta uçuran varsa buluşur tecrübelerinden de yararlanabiliriz.

Teşekkürler.

Seğmenlerde denesen bence kimse yadırgamaz. İncek de zaten her yer uçurmalık alan boş arsa gırla var. Fizyoterapi merkezinin etrafı özellikle çok boş Maya'nın oralarda da boş alan çok fazla vardı.

  • gozu acik sevisen yahudi  (25.07.16 14:40:38)
seğmenlerde ağaç ve konsolosluklar çok sıkıntı yaşamayalım. bir de dediğim gibi acemiyiz biraz ağaçlara takarız hemen.

  • hayir bu koyden olsam nolcak  (25.07.16 14:42:59)
drone yasak değil mi ohalde? sadece istanbul muydu o

  • glamdr1ng  (25.07.16 14:53:10)
izin almadan şehir içinde uçuramıyorsunuz büyükse dji falan. şu iha'ların kaydettirildiği sitede baya kural var. sonra başınız ağrımasın.

  • passion rules the game  (25.07.16 14:56:03)
universitenin kampusundeki cimlik alan varsa orada deneyebilirsin. istanbulda yasakti ohalden dolayi ama ankara icin nedir bilmiyorum

  • jedilance  (25.07.16 15:03:41)
bence cankaya belediyesinin ahlatlibel tesisleri sizin icin uygun fakat bildigim kadariyla drone icin kaydolmaniz lazim. yani bir cesit surucu blgesi gerekli. yurtdisinda zaten kurs sonrasi veriyorlar. boylece ahlaksizliklarin da onune geciliyor. burada kurs var mi bilmiyorum.

  • mavicorap  (25.07.16 16:38:55)
aman hocam indirirler, ohal filan.

anca şehir dışında müstakil bir alanda yaşıyorsan/arkadaşın varsa o şekilde yapın. seğmenler filan yaş iş.
  • eindaclub  (25.07.16 17:18:32)
ruhsatı yoksa içeri bile atarlar aman dikkat. yasa yeni çıktı

  • false pretension  (25.07.16 17:25:15)
Az daha gidip yakupabdal köyünde tarlaların üstünde uçur. Kimse fark etmez bile :)

  • babilbaligi  (25.07.16 21:29:13)