macbook air hakkında

merhabalar. bu aralar macbook air almayı düşünüyorum fakat 2016 da yeni macbook air çıkacağına dair söylentiler olduğunu hatırlıyorum. var mı acaba böyle bir şeyler? birde eğer gerçekten yeni macbook air gelecekse şuankinden farkı ne olacak? ve tabiki de çok büyük bir fiyat farkıyla mı gelir?

  • insan opusen hayvandir  (19.07.16 16:57:33 ~ 16:57:51)
direk mac adıyla da cıkardılar birşey ama airin cok değişeceğini sanmıyorum. en fazla type-c usb girişine geçer o da ne kadar faydalı ne kadar gereksiz bilemeyeceğim. 2015 early aldım memnunum. bence beklemeye gerek yok. zaten ekstra bişeyler olursa fiyatıda ekstra ekstra katlı gelir.

  • cagdassalur  (19.07.16 17:03:23)
evet yeni macbook çıktı fakat işlemcileri macbook air a göre daha kötü. o yüzden macbook air daha ağır basıyor.

  • lrdrylgh  (19.07.16 17:09:55)
illa mac olsun demiyorsan mac alma.
cok daha uygun fiyata aynı isi yapabilirsin.

  • kingcyrax  (19.07.16 17:10:21)
macbook pro al ve retina display'in tadını çıkar.

  • himmet dayi  (19.07.16 17:22:36)
şu an piyasadaki macbook air'larda direkt 8gb opsiyonu var. 4 yok eskisi gibi.

çok hardcore bir kullanım olmayacaksa air öneririm, gayet temiz bir alet. ama performans lazımsa farkını verip pro almak daha iyi.
  • polifonik osuruk  (19.07.16 18:50:08)
işim gereği biraz performanslı bir bilgisayar gerekli. i7 işlemcili 8 gb ramlı modeli almayı düşünüyorum. aynı özelliklerde macbook pro almak istersem bin liradan fazla fark oluyor. buda gayet fazla.

  • lrdrylgh  (19.07.16 19:24:18)
hocam.
performans konusunda macbook olmayan iyi pc ler de var.
windows 7 yi cak.
iyi islemci
8 gb ram
ekran kartlı
1920 x 1080 ekranlı
ssd li ( kendin de takabilirsin sonradan - ssd li modeller pahalı olabilir )
böyle ayrı bir şey bak benim sana tavsiyem.
illa mac olmasına gerek yok ise.
  • kingcyrax  (20.07.16 13:32:36)