ankara'da eşya koymalık depo aranıyor

1 sene boyunca 1 odaya sığacak ev eşyasını koymalık kiralık depo veya oda falan arıyoruz. var mıdır önerebileceğiniz bir yer?

istanbul ekspres

ben bunların deposuna koyacaktım. sonra bir tanıdığın evinde yer ayarlanınca oraya teptim. ama bunlara taşıttım. çok iyiler. bir ev eşyasının depoya koyacak gibi paketlenmesi+taşınması için 1200 liraya anlaştık.

eşyaları geldiler paketlediler. paketlenince eşyalar dev gibi oldu ve asansöre sığmadı. 11 katı sırtında indirdiler.

iş bitti. eşyalar koyuldu. parayı yanlış saymışım cebimde 1000 lira varmış. başlarındaki adama diyeceğim ki abi 1000 lira var bekleyin çekip geleyim. 1000 lira var dedim adam tamam abi o da yeter ne demek dedi. aldı parayı gidecek. dedim bekleyin iki dk. 200 lira çektim geldim hamallara bahşiş verdim.

ben çok memnun kaldım. sabah 8'de geldiler. 3 kişi tüm ev eşyasını paketliyor. 1 kişi tabak bardak çanağı tek tek gazete kağıdına sarıyor. plastikleri bile. bu kadar yapmayın dedim. abi kaybolur kırılır arkamızdan sövme diyor.

tek kötü yanları var. evde hoşlarına giden biblo, maket vs görürse başlarındaki adam abi bunu atacak mısın diyor. yok diyorsun, atacak olsan ben alırdım diyor :)
  • ayiadam  (19.07.16 11:58:04)