darbe mi oluyor ?

şaun ne olduğunu anlamıyorum. biz gariban halk olarak ancak buzdağının görünen kısmını görebildiğimizden şuan köprüdeki olarları ve diğerlerinin ne amaçla yapıldığını bilmiyorum. savaşmı çıkacak darbemi oluyor??

Asker öyle diyor

twitter.com
  • neferkitty  (15.07.16 22:54:58)
yahu bırakın şu goygoyu. darbe olsa darbe mi oluyor sorusunu sorma gereği duymazsın, zaten darbe olup bittikten sonra olduğunun farkına varırsın. hadi gençsiniz falan da biraz tarih öğrenin, kafanızı kullanın. cuma akşam saat 10'da köprü kapatıp darbe mi yapılır?

  • loser blueser  (15.07.16 22:56:43)
twitter.com bu ne lan

  • darksdantes  (15.07.16 22:59:13)
twitter ve sözlük açılmıyor.

  • kvlknctk  (15.07.16 23:00:36)
valla 21. yüzyılda yaşıyoruz darbeler niye değişmesin diye sormadan edemiyor insan

  • douglas  (15.07.16 23:00:57)
Bianli yıldırım tarafından kısmen onaylandı gibi.

  • murtiii  (15.07.16 23:07:08)
darbe girişimi var, belli oldu.

@loser blueser la topraam en son ne zaman darbe gordun? 80'den 2016 ya teknoloji ve devir cok degisti.
  • no christ requires  (15.07.16 23:08:00)
Paralel "askeri" yapılanmaya bağlanacak, işin ucu başkanlığa çıkacak. Görün.

  • testis agrisi  (15.07.16 23:12:14)
helikopter uçuyor ankarada. yeni başladı

  • darksdantes  (15.07.16 23:14:14)
genelkurmay başkanı öldürülmüş olabilir diyorlar

  • essoist  (15.07.16 23:16:32)
Trt yayınını da kesmişler

  • neferkitty  (15.07.16 23:17:15)
darbe olacak mı bilmiyorum ama girişimi oluyor.

son hafta:

1. rte ve hükümet rusya ile görüştü. dugin gitti. anlaşıyorlar gibi. yani savaşa iştirakimiz bitecek gibi -yani hem nalına hem mıhına durumu bitecek gibi-. yönetim süresinde yaptığı tek akıllı hareket herhalde. hep sıkışmaktan.

ab'den kaçan ülkeleri görüyorsunuz. kimisi kıçını brics'e atmaya çalışıyor.

2. genelkurmay askerlerin yargılanabileceğini söylüyor.

3. genelkurmaylığa saldırıyorlar.

cumhuriyet mitinglerini kim bitirdiyse, bir darbe oluyorsa, o darbeyi de onlar yapıyor. ama yapamayacaklar gibi.
  • godoşu beklerken  (15.07.16 23:24:39 ~ 23:25:31)
"tsk adına yapılan açıklamada ülke yönetimine el konulmuştur"

edit: kaynak, DHA (dezenformasyon olma olasılığı yüksek yalnız, DHA artık kime çalışıyor ona bakaraktan...)
  • godoşu beklerken  (15.07.16 23:30:21 ~ 23:33:50)