Düğünde Kıyafet

Ya benim gibi insanlar için işkence resmen bu süreç. Mağazalara girmek istemiyorum. Netten bakıp almayı düşünüyorum. Çok yakın bi arkadaş olduğu için "ya al şunu geç " kafasında olmamalıyım. Nerelere bakayım netten? Değişik parçalar istiyorum ayrıca.

Teşekkürler şimdiden

kadın mısın erkek misin ona göre tavsiye verilsin

  • interview with the vampire  (11.07.16 14:12:35)
Yazmayı unutmuşum. Bu kadar dert edince bayan olduğumu belirtmek ihtiyacı hissetmedim sanırım :)

  • evc  (11.07.16 14:15:31)
hay ağzını öpeyim ya. hem okazyon kıyafetine bi' ton para vermek istemiyorum hem de çok korkunçlu şeyler oluyor her yerde. kişisel beğeniler bayağı önemli bu durumlarla, atıyorum sade bir şeyler mi boncuklu taşlı tuşlu bir şeyler mi arıyorsunuz? vücut yapınız internetten aldığınız x bir kıyafeti sırıtmadan taşıyabilir mi? bence abiye kıyafetler satan yerlerdeki her şey negatif manada çok değişik, hayatta giymem gibi.

neyse, forever new'a bir bak. çok mu değişik dersen hayır derim. ama hiç pişti olmadım, seçtiğim kıyafetler de hep çok beğenildi.
  • evde liyakat kalmamis  (11.07.16 14:19:21 ~ 14:22:20)
benim bu yaz 7 tane var, düğün nikah nişan... aynen ben de nefret ediyorum fiziksel olarak gitmekten. o yüzden trendyol, markafoni, 1v1y bayağı işe yarar beğenmezsen de iade ediyorsun kargonu geri ödüyorlar. zaten birçok aradığım ya da bakacağın marka oluyor bu sitelerde. trendyol'un kendi kampanyalarından bir düğün bir de nikah için çok güzel iki elbise alabildim tavsiye ederim.

şunlar:
www.trendyol.com
  • kaputt  (11.07.16 14:20:36 ~ 14:21:53)
kloş kabarık etek üstüne büstiyer giyebilirsin tam böyle 50ler tarzı (sağdaki abla gibi: media.gettyimages.com )ya da yine kloş kabarık etekli elbiseler var şöyle missvioletmay.files.wordpress.com

değişik dedin diye bence bunlar olabilir
  • interview with the vampire  (11.07.16 14:25:34)
Biraz ağır olcak ama düğün diyim, ona göre değişik :)

  • evc  (11.07.16 14:36:05)
trendyol milla party'den sade ve şık bir elbise bulabilmiştim ben. bir bak istersen beklediğimden de iyiydi üstelik kumaşı filan. onun dışında eğer çok abiye olmayan sade ve şık elbiseler istersen zara ve mangoya bakabilirsin.

  • şubatsonrası  (11.07.16 14:45:26)
  • evc  (11.07.16 17:05:31)
her türlü alışverişte önermeyi bir borç bildğim;
www.asos.com
free shipping / 2-3 haftaya geliyor / 75euro gümrük limitine dikkat.
nasıl bir sey istediğinizi bilemediğimden örnekler saçma olabilir ama;
www.asos.com
(ben sonuncusunu almıştım, geçen sene galiba)
  • demoniclewinsky  (11.07.16 17:33:59)
asos iyidir oradaki parçalar orijinal oluyor.

  • kirazıseviyorum  (11.07.16 17:36:22)
bir de nastygal.com var
orası daha iddialı,parti giyisileri gibi ve fiyatlar görece yüksek ama max. 100 dolar sınırlaması yapıp bakınca da baya bir sey çıkıyor.
www.nastygal.com

ek olarak mağaza gezmek istemeseniz de boyner'in fresh koleksiyonundaki markalarda
güzel şeyler bulmanız çok olası.bir göz atın derim ben.
  • demoniclewinsky  (11.07.16 17:46:01 ~ 17:47:22)
@demon ve @kiraz çok güzel burası :)

  • evc  (11.07.16 17:48:09)