Hergece 1 saat yazışan yurtdışından yeni çocuk

İnternet üzerinden yeni biri ile tanıştım. Vol 3.

Almanya'da. Ama hergece 1 saat bana yazıyor, gündüz günaydın fln da diyor bazen.

Eylülde gelecek ama geri gidecek. Görüşeceğimiz kesin bile değil. Olayı nedir bunun?

Orda çok mu yalnız, çok mu bol vakti var, istanbula gelince elimin altında kız mi olsun diyor nedir?

Dün 1 e kadr bana yazdı sonra arkadaşları ile buluştu.

Ek soru: eylüle daha çok var. elimin altında kiz olsun çalışmalarina baslamak icin fazla erken değil mi. Arkadas biraz saf mi?

eylülde geldiğinde iyi vakit geçirmek, etrafı gezdirecek kişi arayışı için zemin hazırlıyor.

  • sttc  (11.07.16 01:22:44)
Eylül'e çok var, unutursunuz.

  • storax  (11.07.16 01:22:56)
Yalnızlık çekiyodur, işsizdir, muhabbetin hoşuna gitmiştir öylesine vakit geçiriyodur... sanal dünyada meydana gelen ilişkiler reele dökülmediği müddetçe öyle uzun uzun kafa yorup duyuru açacak kadar ciddi mevzulara dayanmıyor, her şeyde derin anlamlar arayıp çok ciddiye almayın. 2000 km mesafedeki hiç görmediğin bir adam sana her gün 1 saat yazdı diye senaryolar yazmaya gerek yok, konuşmak senin de hoşuna gidiyosa konuş geç, çok bi şey bekleme.

  • ambrosia  (11.07.16 01:23:49)
"istanbula gelince elimin altında kız mi olsun diyor"a kalibimi basarim.

not: pek kalipli degilim.
  • ateistanbul  (11.07.16 01:33:26)
@ambrosia
Ben de benden hoşlandı mi acaba ya demedim duyuruyu tekrar okursan. Senaryo fln yok yani.

Garip geldi cidden. Çocuğun çok bol vakti var sanırım. Biraz daha sürerse ben kesecem muhabbeti okadar bol vaktim yok da. Merak ettim.
  • mobydick  (11.07.16 01:35:39 ~ 01:40:23)
Valla dostum bazen buradaki insanlardan ciddi anlamda o kadar cok sıkılıyorum ki cidden yurdumun erkeklerine hasret kalıp bazen bu kafayla konustugum oluyor. Ama son zamanlarda ahanda evde kaldık korkusu sardı ilkokul lise üniversite arkadaşların barklandıgını görünce böyle değişik bir hallerdeyim He birde bence cok bos zamanı var emin olabilirsin. Cunku sahiden bakıyorum insanlara dişli çarklar gibi Nonstop calısıyorlar bi haftasonu cevreleri varsa zaman geciriyorlar.

  • fıytfıyt  (11.07.16 02:00:12)
muhabbet seklinde mi gidiyor yoksa roportaj seklinde mi konusmalariniz?

  • baldur2  (11.07.16 05:15:48)
hocam elin almanyasındaki oğlana sen neden eylülde takılacak insan olsun diye bakmıyorsun anlamıyorum. Nedir bu kadınlardaki her takılmadan bir ilişki çıkarma isteği.

Oluruna bırak. aşık olacak halin yok zaten.
  • zimbirik  (11.07.16 10:12:41)
Cok yalnizdir.

  • stavro  (11.07.16 10:13:41)
her insanın kendine ait bir dünyası, bir hayat filtresi olduğunu unutmamak da lazım. onları kendi düşündüğümüz şablonlara oturtmaya çalışmamalıyız. gerçekten hoşuna gidiyor olabilirsin onun ve yazışmanız.

  • matrix  (11.07.16 10:34:02)