Kitabı açık tutmak için ne kullanılır ?

Sb

ters cevrilip oyle konur.

  • baldur2  (09.07.16 18:43:18)
Kitap tutacağı ya da kitap okuma standı diye geçiyor. Çok faydalı.
www.google.com.tr

  • shadowcat  (09.07.16 18:44:50 ~ 18:46:01)
abi bu işin en iyisi baş parmağa takılan bi aparat. şöyle V şeklinde bişey ortasında yuvarlak var baş parmağını sokuyorsun içine normal kitabı tutar gibi tutuyorsun açık duruyor. şimdi adını unuttum arat bulursun

aha bu store.donanimhaber.com
  • freetakilir  (09.07.16 18:48:22 ~ 18:49:00)
okurken baş parmak da açık tutuyor tam arasına koyunca zaten ekstra aparata gerek yok. okumazken iki dakika bir yere gideceksen ters koyarsın, su içmeye gideceksen telefonu falan koyarsın.

dert edecek bir durum yok bence.
  • bohr atom modeli  (09.07.16 18:57:11)
Gencler, ellerimiz klavye uzerindeyken yanimizda acik olan dokumandan/kitaptan belirli seyleri gecirmemiz gerekebiliyor. Alintilamamiz gerekebiliyor. O yuzden kitabin biz okurken bizim ellerimizden bagimsiz acik bir sekilde bize donuk olmasi gerekiyor. Galiba sorunun amaci bu.

  • shadowcat  (09.07.16 20:00:57)
@shadowcat tam demek istedigim buydu.

Eskiden kalin bir cam blok vardi. 97 yili civari. Sonra ayni gorevi goren bir sey cikmadi.

Yanitlarin icinde stand var. En yakin o. Ama kullanisli gozukmuyor.
  • EasyTiger  (09.07.16 22:28:46)
şöyle çok afili bir şey var.

www.gugarwood.com
  • kullanıcı adı  (09.07.16 22:47:02)