Bayramda tatile gitmek

Hayatimda neredeyse hic tatile gitmedim, calismaktan.Bu bayram cok heveslendim ama yanima birini bulamadim. 9 gunluk tatil hakkim vardi, teknik olarak 2si gitti. 1500 tl butcem ve diyabetim var. Acaba cok mu gec kaldim bir seyler yapmak icin?
Su an bir karar vermezsem sacma sapan oyun oynamaya devam edip yorgun bi sekilde ise donecegim sanirim.
Bana bir akil verin sevgili duyurucular,

dipnot:ankara

Hemen ilk otobüsle çıkabilirsin internetten gitmek istediğim yerlerde ki otellere bakabilirsin. Telefonuna booking indirip bakabilirsin. Senin suan tek dezavantajin gideceğin yere otobüs ile gideceksin bir tek bu var.

Eğer gitmek istiyorsan suan harekete geç.
  • belkider  (03.07.16 17:57:40)
Tek basina kafa dinlemeye guzel guzel temiz hava almaya gidersen atla ankara'dan izmir'e ucak bileti aliyorsun.
Servisler var. Her saat basi 20-25 liraya kusadasina, 25-30 liraya guzelcamli'ya goturuyor.

Orada da uygun bir pansiyon ayarliyorsun gitmeden. Gecelik max 50-60. Mukemmel deniz, mukemmel hava, mukemmel doga, milli park, bircok koy gibi gezilecek yerleri de olan guzide beldemizde kafa dinleyeceksin mis gibi.

Imkanim olsa giderdim su an.
  • isott  (03.07.16 17:59:37)
tek basima yapabilir miyim acaba ? birde yemeklerimi ayarlamam gerek. boyle bir durum var :(

  • foster  (03.07.16 18:28:39)
Bahane bulma, istiyorsan bu gece bir yere karar ver, yarın da hemen yola çık. 6 günün olacak, yeter de artar bile. Hiç olmadı atla Kızılcahamam'a falan git. Amasra'ya git mesela, hem yakın hem kalabalık da olacağını zannetmem.

Yemek işini de illa ayarlarsın. Dünyanın her yerinde diyabet insanlar var, aç kalmazsın yani.
  • buff  (03.07.16 19:02:14)
Egeye git mesela marmarise, sadece gidis bileti al donus macera olsun :) evde tıkılı kalma..

  • redeath  (03.07.16 19:57:21)
booking.com u taradim. pek bir sey bulamadim. gargara kamp yeri gibi bi yer vardi. eskiden oraya gitmek istiyordum. inceledim simdi. gidemem gibi geldi.
arabayla ciksam, suremem. otobuslere baktim. saat 11-12 de var bi seyler ama cok zor gorunuyor.
yine bir yere gidemeyecegim sanirim
  • foster  (03.07.16 20:03:40)
İst'a ordan da adalar. 1-2 gece kalsan yeter emin ol

  • davy_jones77  (04.07.16 01:18:39)
gidemedim :(

  • foster  (04.07.16 14:53:32)