Bu adamların kültürü mü böyle?

Saçma bir soru olabilir lakin cidden bilemedim, o yüzden soruyorum;

Bugün Batum'a geçtik. Az bi Türkçe ile anlaşıyoruz milletle ama "bira ısmarlayalım"lar, "otele bırakalım"lar, "gezeceğiniz yere götüreyim"ler oldu kaç sefer. Bu insanların kültürü mü böyle? Yani bu yaptıkları misafirperverlik mi, yoksa başka şeyler mi düşünelim? Gerçekten bilemedim ben.

Bizim kadar misafirperverler iste, "Are you Kola", "Do you hotel?" :)

  • crown  (03.07.16 00:42:34)
Biz yapinca sapik adamlar yapinca kultur,teessuf ederiz teessuf

  • duptıs  (03.07.16 00:45:30)
yahu mis gibi gürcü kızlar varken sizi napsınlar , teyzeleri gibi saygı göstermişler işte.

  • anonymice  (03.07.16 00:48:10)
@duptıs

deme öyle. kızacak devilred :(
  • anonymice  (03.07.16 00:54:08)
Silelim o zaman ama hemen bize gore sut onlara gore dondurma muamelesi gormeyi protesto etmek lazim,biz gidecegin yere gotureyim giderkende bira icelim desek nyedi burada bi kiz vardi atarli ozelden tehdit ediyodu falan onun gibi o,uyolar hep,adamlar diyince ne kibarlar:)bu ayrimcilik.

  • duptıs  (03.07.16 00:59:20)
Sadece erkekler dediyse kültürle alakası yoktur.

  • dissendium  (03.07.16 01:04:11)
ne kulturu yahu, Adam bosu boşuna tanımadığı kişi için neden para harcasın, Salak mi? diğer arkadaşların da dediği gibi amaç cinsellik, yanınızda erkek arkadaşınız olsa bile amaç aynı. isterseniz 2-3 tekliflerini kabul edin de, konunun nasıl da hemen cinselliğe geldiğini görün .

  • scars dont fade  (03.07.16 11:43:58 ~ 16:09:36)