seyyar yemek satışı

beyler şimdi ben bir seyyar hamburgerci falan açsam ama uydurma bir şey değil fotoğrafa bakarsanız görebilirsiniz, izmir çevresinde(mesela urla çeşme vs) ve sahil kumsal tarafında yazları, kışında şehir içinde belli noktalarda çalıştırmak üzere yemek karavanı işine girmek istiyorum. Sadece meraktan soruyorum türkiyenin özetidir belediyeden izinlerimi aldıktan sonra bu işten avanta isteyecek işimize gücümüze salça olacak mafyavari tipler ortaya çıkacak mı? bildiğiniz deneyimleri olan bir tanıdığınız duyduklarınızı dinlemek isterim.

Bizim arkadaş bunun kahveci versiyonunu yapmıştı. Çalışıyor şimdilik.

  • Goddard  (01.07.16 01:04:06)
iyi iş tutar lezzetli ve ucuz yaparsan.. fakat zabıta ne der onu bilmek lazım. bir de iş tuttuğunuz yerin ekmek yiyicileri lacak onları halletmek için sağlam destek lazım...

  • gotic  (01.07.16 01:10:05)
arabayı çekeceğin semtlerin seyyarlarıyla git konuş, kime ne kadar haraç veriyoruz diye

  • loser blueser  (01.07.16 01:10:49)
ben böyle ülkenin amk. belediyeden izin al işgaliye öde,vergi ver yetmesin birde mafyaya para yedir insanı zorla isyankar edecekler. ulan biz ne kazanacağız? bu devlete ben neden vergi veriyorum mafyaya vergi vereceksem.

  • haskoylu deli hasan  (01.07.16 01:17:53)
ben de bunun kahveci versiyonu icin epey arastırmıstım ama ruhsat almak asırı zor, simit icin bile araya milletvekili sokanlar var demişlerdi(mevki istanbul). ruhsat konularında bilgisi olan varsa aydınlatırsa sukela olur. mesela goddard:) bize arkadasından bahsetsen?

öte yandan zabıtası, mafyası özellikle göze gelir biyerdeysen yakanı bırakmayacaklardır. hele ki yazlık yerlerde. ver kurtul politikası iş görür.
  • galandar kostumu  (01.07.16 01:37:41)