Hiç yüz yüze görüşmediğiniz birine mesaj atmak

Okulunuzdan, is yerinizden vs. hoş bulduğunuz, tanışmak istediğiniz kimseye facebooktan falan yazdınız mı ? Nasıl bir giriş yaptınız ? Nasıl sonuçlandı ?
Söz konusu deneyimlerinize arkadaşımın başka bir arkadaş grubundan birine mesaj atma konusunda ihtiyacım var. Arkadasim diyor ki yaz nolacak. Ama pat diye yazmak da çok saçma geliyor bana tanışmadan önce. Öyle yani. :)

facebooktan ekle, sonra melaba yaz

  • benim adim kerim hepinizi severim  (30.06.16 23:02:47)
pat diye yazma sende küt diye yaz. :)

yahu yazmadan ,konuşmadan nerden bileceksin. en fazla red cevabı alırsın. en azından ne olduğunu bilirsin.
  • vi veri veniversum vivus vici  (30.06.16 23:06:09 ~ 23:06:28)
Yaptım öyle çılgınlıklar bikaç defa. Üniversitede işe yarıyodu not mot derken, fakat sonrasında olmadı galiba :( genelde aslında bildiğim bi şeyi bilmiyormuş gibi soruyorum sanırım öyle ilerliyor (ya da ilerlemiyor :) )

  • mutlusismankedi2015  (30.06.16 23:11:00)
Bazisinda yariyor bazisinda yaramiyor. Kadinlar bi garip.

  • hypervaskulerdondurucu  (30.06.16 23:15:15)
instagram ve facebooktan ekleştik zaten, sanırım bağrıma taş basıp buluşmayı bekleyeceğim @e bana nick... in dediği gibi
edit: facebooktan ekleyen o oldu :P

  • foseptik çukuru  (30.06.16 23:18:42 ~ 23:28:21)