İstanbul'dan Yalova'ya gidicem

Şu yeni yapılan köprüyü kullanayım diyorum, ne dersiniz?

Köprüden çıktıktan sonra yakın mıdır Yalova?

köprüyle uğraşana kadar pendik'ten arabalı feribota binin.

  • solskjaer  (30.06.16 17:49:17)
Köprüyle uğraşmıyorsun ki, asıl feribot uğraştırır sanki saatiydi bilmemnesiydi? Yoksa yanlış mı biliyorum?

  • msb  (30.06.16 17:51:09)
eskihisar topçular arabalı vapur düzenli olarak kalkıyor direkt yalovaya gidiyor. martılara simit atıp çay içebilirsiniz yolculukta. napacan köprüyü boşver...

  • benim adim kerim hepinizi severim  (30.06.16 17:58:56)
gitme köprüyle. feribot candır

  • dog day afternoon  (30.06.16 18:27:20)
köprüyü ak parti yaptı ya nası zorlarına gitmiş ya :) köprüden çıktıktan sonra yalova 10-12 km hocam. yani dilovasından yalovaya yaklaşık 15 dk da gidersin. pendikten köprü de 20 dk desen 30-35 dk toplam

  • animalman  (30.06.16 18:33:11)
Ben bu gibi şeylerde ilk defa kullanan olmak istemediğim için yarın feribotla gidicez. Size de aynısını tavsiye ederim.

  • chitosan  (01.07.16 11:37:40)
@chitosan ilk defa kullanmanın dezavantajı nedir? köprü şu an bedava, feribota gidiş dönüş en az 100 tl vereceksiniz, harcayacağınız saatler de cabası. buna değecek nasıl bir risk öngörüyorsunuz? vallahi sadece meraktan soruyoırum.

  • animalman  (01.07.16 11:43:20)
istanbul'dan yalova'ya gitmek için yeni köprüyü kullanmak amelelik olur, o köprü yalova trafiğine kurtarsın diye yapıldı ve yalova'nın dışından geçiyor.

@solskjaer +1000
köprüye o parayı vermeyi göze aldıysan pendik-yalova feribotuna bin, yalovanın göbeğine inersin.

edit: köprü geçişi bayram boyunca beleşmiş, o zaman köprüden geç tabi.
1.bp.blogspot.com
  • azizakin  (01.07.16 12:08:54 ~ 12:10:20)
İlk defa olunca pekçok kişi onu kullanmak isteyecektir, dolayısıyla da normalden fazla bir yoğunluk olacaktır. Bir de Türkiye'de planlamanın hiçbir zaman doğru şekilde yapılmadığını düşünüyorum. İlla ki bir güvenlik açığı ya da buna benzer bir ihmal vardır gibi geliyor. İstanbul-Eskişehir arasında hızlı trenler ilk çıktığında gerçekleşen kaza geliyor aklıma.

Bir de biz Çınarcık'a gidicez, çok farkı olmaz diye düşünmüştüm.

Not: Bayram süresince köprünün beleş olduğunu bilmiyordum :D
  • chitosan  (01.07.16 12:25:01)