game of thrones finali (s06e10) çok güzel değil miydi ya

özellikle ilk 20 dakikanın sanatsallığı, müziğin (light of the seven) kullanımı falan müthişti. daha önce böyle bir got bölümü izlediğimi hatırlamıyorum. son bölümü izlediğimden beri tüylerim diken diken, söz konusu müziği dinliyorum.

siz ne düşünüyorsunuz?

Son 2 bölüme bayildim. Hangisi daha iyi seçemiyorum .tüylerim diken diken oldu bu iki bölümü izlerken .

  • cabiday  (27.06.16 23:49:56)
Bu da guzeldi ama bir öncekinden daha çok etkilenmistim.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (27.06.16 23:52:09)
inanılmazdı, ben de aynı şekildeyim..

  • body electric  (27.06.16 23:53:17)
Tüyler diken diken oldu bi ara benim de. Lanet olsun kim bekleyecek:(

  • bir ileti paylastim  (27.06.16 23:54:38)
senaryonun zayıflığını sinematik açıdan kapatmaya çalışmışlar, bence olmuş. umarım 6. kitap 7. sezondan önce çıkar da hem senaryo hem de sinematik açıdan güzel bir son izleriz.

  • baba jo  (27.06.16 23:55:13 ~ 23:55:26)
Bizim orda gota göt derler.

  • Goddard  (28.06.16 00:00:42)
Bence çok daha güzel başka bölümler var. Çok daha güzel sahneler var eski bölümlerde; misal oberyn başganın öldüğü sahne.

  • buff  (28.06.16 00:18:24)
arkada cok buyuk emek ve sanat calısması var gerçekten takdire şayan. bilen biri cıksa da adam gibi analizini yapsa. yobaz sahnelerinde barok dönem benzeri kilise muzigini andıran muzik beni cok etkiledi<3

  • galandar kostumu  (28.06.16 00:23:07)
O kadar anlamam sinema sanatından ama son iki bölümün yönetmeni aynı adam. Heralde o böyle sağlam bölümle ortaya çıkartıyor. Umarım ilerde daha çok yönettiği bölümleri görürüz.

  • Haldamir  (28.06.16 00:40:07)
aynı düşüncelere sahibim sizle. o müzik normal alışılagelmiş got müziklerinden farklı ve müziğin kullanımı da normalden farklı, ama bölümde mükemmel uymuş. onun dışında da bölüm süperdi bence ilk kez bir dizi bölümünü ikinci kez izliyorum ki normalde en sevdiğim dizilerde bile izlerken süre sayan bir insanım.

  • nundu  (28.06.16 02:19:20)
olaylar ya da hikâye değil zaten beni etkileyen. o olayların ve hikâyenin nasıl anlatıldığı.

  • avianthem  (28.06.16 13:25:32)
izlediğim her diziyi six feet under, mad men, the sopranos ve the wire'la kıyaslama 'yanlışına' düşünüyorum her zaman. dediğim gibi yanlış bu, çünkü o dizinin pek hakkını veremiyormuşum gibi düşünüyorum.

game of'un da 6'ncı sezon finali iyiydi. sadece iyiydi ama. abartılacak hiçbir tarafını bulamıyorum. gerçi beirteyim, dizinin fanı değilim. o yüzden çok etkisi altında kalamıyorum hiçbir zaman. tekrarlıyorum iyi bir dizi game of thrones, ama ister istemez önceden izlediğim dizilerle mukaye ediyorum.
  • mermize  (28.06.16 13:31:24)