Asus ZenPower 10300 veya Xiaomi 10000 powerbank

arkadaşlar hangi powerbank'i önerirsiniz? telefonum asus zenfone 5.

Xiaomi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı 69 lira
www.hepsiburada.com

Asus ZenPower ABTU005 10050 64 lira
www.hepsiburada.com

asus'un kredi kartı boyutunda olması hoşuma gitti ama övgüleri hep xiami almış gibi gözüküyor.

ikisi de iyidir. asus daha cok hosuna gittiyse onu al.

  • fakyoras  (26.06.16 15:10:04)
şaominin cok fazla kopyası var.

Asus daha iyi gibi.
  • anonymice  (26.06.16 16:22:19)
yalnız başka bir yerden bulabilirsen oradan al. ben hepsiburadaya hiç güvenmiyorum. kahve makinesi aldım, bana paketi açılmış teşhir ürününü gönderdi çalıştıkları firma. geri göndermeye uğraştığımda ise ''hepsiburada'' bir çok zorluk, işgüzarlık yaptı.

gittigidiyorda filan varsa oraya bak ya da uygun denk getirirsen amazon ilk tercihin olsun. 3 gün fazla bekle kafan rahat olsun ama.
  • utkuren  (26.06.16 16:32:59)