Twerk mevzusu

Beyler ciddi ciddi bunu seksi buluyor musunuz? Bana hiç seksi gelmiyor. Şunu gördüm demin 9gag'de

9gag.com

Seksi mi abi bu şimdi? Herhangi bir yerde, her hangi bir zaman diliminde hareket eden (danstan squata ne gelirse aklına) popo/kalça/göt vs. artık hangisini diyorsanız o ile arasındaki fark, çekici gelen kısım ne? Benim için meme daha önce geldiği için mi çekici gelmiyor?

Beni en çok çeken o dalgalanması, hareketleri... Anlayamazsınız... mı diyorsunuz?

ilk çıktığı günden bu yana aynı düşünüyorum seninle. bana da hiç çekici gelmiyor. nuri bilge ceylan filmi seyreder gibi seyrediyorum, en ufak etki uyandırmıyor :/

  • trajikomix  (25.06.16 12:46:41)
Kalca denen seyin kendisi zaten seksi bir sey, twerking de seksi geliyor o yuzden bana. Kalca harekendirildigi icin kalcanin o round hatlarina odaklaniyorsun, estetik bir doyum bir bakima. Ha twerking olmasa da olur, ahim sahim bir sey degil.

  • stavro  (25.06.16 12:47:57 ~ 12:49:25)
ııh zerre çekici gelmiyor.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (25.06.16 12:51:38)
www.youtube.com gayet seksi. stavro +1

  • Game Over  (25.06.16 12:54:06)
twerk seksi bi' şey değil, ama bu kadının yaptığı seksiyle komik arasında bi' yerde. asfahdagd filan gülerken hmm aslında... diye bazı düşünceler. allah allah halbusi bey de değilim. bey olsam kesin seksi bence.

  • evde liyakat kalmamis  (25.06.16 12:55:30)
@stavro onu diyorum. herhangi bir zaman diliminde, herhangi bir sebeple hareket eden kalçanın sana seksi gelmesi farklı. Ona bir şey demiyorum. Twerk o konudan bağımsız olarak seksi bir şey mi?

@game over izledim. bu da değil. hani işin bir seksiliği varsa (hareket eden) kalça olması. twerk adındaki komik hareketler işi daha seksi hale getirmiyor.
  • nawar  (25.06.16 12:59:50)
Seksi buluyorum. Seksi demek zaten o görüntüyü görünce seksin o pozisyonunun kafanda canlanması demek. Birçok insan böyle pozisyonları denemediği için o hareketi anlamlandıramıyor. Herkesin yaptığı seksi değil tabi ki. Bu hareketi yapan birinin başarılı kabul edilmesi için poposunun biçimi, elastikliği çok önemli. Odun gibi vücudu olan kızlar yapınca pek hareketlenme olmuyor bende. Örneğin videodaki kız odun gibi ve duygusuz bir şekilde yapıyor.

  • dissendium  (25.06.16 13:00:57)
@dissendium "seksi"nin ne anlama geldiğine yönelik tanımına da öyle pozisyon denememekle ilgili yorumuna da kesinlikle katılmıyorum. Seksi kesinlikle öyle bir şey değil. O biraz mastürbasyon bakışı olmuş. Ayrıca hayatında misyonerden başka pozisyon görmemiş 142112544 kişi vardır bunu seksi bulan ya da aynı şekilde pozisyondan pozisyona koşup da bunu seksi bulmayanların olduğu gibi.

Öte yazndan en azından bir şeyler açıklayama, bağdaştırmaya yönelik bir yorum olmuş, teşekkürler :D
  • nawar  (25.06.16 13:07:21)
ben geçenlerde öğrendim iğrenç bişey.

  • freetakilir  (25.06.16 13:19:57)
mide bulandırıcı.

  • empty man  (25.06.16 14:30:21)
kız olsam yapamadığım için seksi bulmazdım
ama seksi lan işte.
www.youtube.com
  • elestirman  (25.06.16 14:40:50)
hayatında lexy panterra görmemiş kişi beyanıdır ayrıca

  • elestirman  (25.06.16 14:45:01 ~ 14:45:18)
komik geliyor bana.

  • mattiadestro  (25.06.16 15:01:18)
estetik anlamda hoş değil, görüntü olarak komik ama işin içinde göd olduğu için şeyoluyorum ben.

  • der meister  (25.06.16 15:06:42)
@elestirman paylaştığım linkteki lexy panterra değil mi? Hatta burada özellikle videodakini sevmediğini belirtenler olmuş. Ayrıca yolladığın video da komik, seksi değil. Tek olayı der meister'in dediği gibi popo/kalça/göt olması. Onun da önemli kısmı giyilen şeyler ve kadınla ilgili. Harekette seksi hiçbir şey yok bence. :D

  • nawar  (25.06.16 15:59:21)
Bence güzel, goş, seksiy, izlemesi keyifli.
O değil de ne tokatlanır la bu...

  • Goddard  (25.06.16 16:03:57)
Cinsel aktivite sırasında, sırt üstü yatan erkeğin üstüne ters oturarak yaptığı twerk olanları caiz. Salonda zumba dersine giriyorum bazen, (sebebi malum) hoca mükemmel twerk yapıyor, online izlediklerim manasız gelse de gerçeği çok enfes deneyim

  • hasmetizm 2046  (25.06.16 16:32:38)