Arkadaşım esprimden bayıldı

Arabası nissan juke.
Sabah park yeri ararken iki arabanın arasına denk geldik, park ettikten sonra "juke oturdu" dedim.
Döndü bana baktı, duyduğuna inanamadı. Pıt dedi gitti.
Juke tedavisi uyguladım ama nafile. Sizce doktora falan götürim mi yoksa direk hurda mı?

(Sabah bunu yazdıktan sonra duyurunun veritabanı feryat figan ederek son saatlerdeki bütün duyuruları silmiş. Düşünün yani. Yinede sizi bundan mahrum bırakmak istemedi...)

teşekkürler artık huzur içinde yaşantıma devam edebilirim.
Espri vasat.
Sana günde 2 doz ayrılsak da beraberiz gündüz veriyorum.

edit: www.incicaps.com
  • basond  (21.06.16 13:23:19 ~ 13:28:23)
Belki de senin yuzunden duyuru cokmustu

  • la noix  (21.06.16 13:23:55)
bence komik.

  • elorelia  (21.06.16 13:24:52)
bu espri silinsin diye operasyon yaptılar hala zorluyosun :/

  • cekilmis gayfe  (21.06.16 13:25:53)
ben çok güldüm, ulan yaa helal olsun

  • abyuksuet  (21.06.16 14:03:16)
Şuku

  • hasmetizm 2046  (21.06.16 14:11:32)
çok komik espri lan valla yemin ediyorum baya komik çok üst düzey bir espri bu ya.bunun düzeyini millette öğrenmesi lazım.fazla komik yani mesela bazı espriler yapıyorlar bu kadar komik değil.ben buna şimdi gülüyorum ya yarın buna gülemiyorum diye üzüleceğim kendi kendime.hani genel olarak baktığında espri şeylerine çok üst düzey kalıyor bu espri.lan biraz az komik ol gülmekten altımıza sıçmayalım.yani biraz az komiğini yap bunun yine güleceğim.çıkalım dağların başına hep beraber halay çekerek bu espriye gülelim yani bu esprinin karşılığı çok daha kaliteli esprilerin önünü de açar yani.ülke olarak kalkınırız yani. sen bu espriyi afrikalı cocuklara yap açlıktan deil gülmekten ölsünler, hayır yani bir uçak kirala arkasına yaz 7 cihan gülsün buna.

Not: bunu yazmasam olmazdı :)

istek üzerine: www.youtube.com
  • gilbeys  (21.06.16 14:18:09 ~ 14:25:46)
@gilbeys aga videosunu ataydın :)

  • six packsiz  (21.06.16 14:22:24)
hahahaaaaa la memed ne adamsın la hahahahhhhaağğğaa

  • seyduna6687  (21.06.16 14:22:24)
çok güzel espri.

rol modelimsin, büyüyünce ben de senin gibi espriler yapmak istiyorum. ahahahah hala gülüyorum ya çok komik espri.
  • fakyoras  (21.06.16 15:13:49)
artık nickin bu espriyle hatırlanıcak :/

  • komsu komsunun nickine muhtactir  (21.06.16 15:30:20)
aklıma bu geldi 1.bp.blogspot.com

  • yue  (21.06.16 15:34:09)