yeni laptop minimal kasa problemi

daha 1 ay olmadı vatandan asus latop aldım bu 1 ay içerisinde neredeyse hiç kullanmadım bu aleti ancak bugün farkediyorum usb girişlerinin birinde usb nin hemen üstünde kalan kasanın ince demir parçası çok küçük milimetrik olarak diğerlerine nazaran esnemiş bu arada pc yi 0 kutusundan ben çıkardım.

bu problem için geri vermeye değer mi ? versem problemsiz değişirler mi ?

bilgisayarının özelliklerini ver o paraya daha iyi bir bilgisayar alabiliteni değerlendirip ona göre iadeni yaptıralım bence xd

para iadesi yapmasalar da çek mek veriyolardı. ama sorunu çözüp tekrar yolluyoruz diye uğraştırabilirler de. önce bu konuda kesin cevap gelsin ona göre şaapalım bilemeyeceğim bunu. zamanında sadece ekran kartı iade edip çek almıştım ben.
  • freetakilir  (20.06.16 13:15:29)
alet bu : www.asus.com benimki i5 olanı

bunu 2200 e almıştım 400 tl de hediye çeki kazanmıştım.
  • öteki ben  (20.06.16 13:20:29 ~ 13:22:09)
ekran kartın baya kötü ama 2200e alacağın bundan bi tık yükselir çok bişey farketmez diye düşünüyorum yine araştırmak gerek. ben yerinde olsam performans düşkünü biri olarak iade etmeye çalışırdım ama para vermezler bence ve vatandan çekle alacağın pc buna yakın özellikte olur. (vatan normalden biraz daha pahalıdır çünkü) ben kararsız kaldım sen muhtemelen değiştirmezsin. (başka bi yerden alabilsen daha iyisi olabilirdi bir ihtimal)

şimdi vatana baktım varolanın en iyisini almışsın.

soruya cevap: vermeye değer evet. o o. larla uğraşmak gerek çünkü. ayrıca sorun ilerleyebilir hiç belli olmaz. bilgisayar biraz fırına attığın ekmek gibi aynı fabrikadan aynı pc farklı çıkabiliyor.
  • freetakilir  (20.06.16 15:01:32)
ekran kartı 940m,2 gb işi görüyor ya aslında öyle manyak oyun çalıştırma heveslisi değilim

  • öteki ben  (20.06.16 22:55:07)