tuvalette katı el sabunu olarak ne kullanıyorsunuz?

geçen gün nivea'nın koyu mavi kutulu olanından aldım 2,5 liraya (üstünde "for soft, smooth skin" yazıyor). güzel ama 2 günde bariz bir küçülme var sanki sabunda. babamın aldığı 6 tanesi 5 lira olan sabunlar daha mı uzun dayanıyordu sanki, hatırlayamadım. tecrübeli olan var mı? :)

nivea'nın açık mavilisinden almayı düşünüyorum 4'lü ya da 6'lı falan. o nasıl acaba? başka el sabunu önerisi vermek isteyen var mı? böyle küçük-orta boylu sabunlar ideal bizim için.

protex

  • bryan fury  (19.06.16 23:12:21)
Hacışakir.
Şirketten veriyorlar, koyacak yer bulamıyorum artık el sabunu olarak kullanıyorum.

  • Goddard  (19.06.16 23:20:15)
sıvı sabun da var, bir köşede katı sabun da var.

nivea'yı sevmiştim, bu kadar çabuk erimesine üzüldüm. yine ucuz sabunlardan mı alacağız? onlar da parçalanıyor falan.
  • ahm1  (19.06.16 23:22:28)
Sorunuza cevap olmayacak ama yuzumu yikamak icin dove klasik beyaz sabunundan kullaniyorum.

Bir de sivi sabun yerine kati sabun tercihinin sebebi nedir acaba? Kullanim olarak sivi sabun daha kolay örneğin, buna ragmen neden kati? Soruyu elini yikarken kati sabun kullananlar cevaplayabilir bir tek duyuru sahibine sormuyorum. Sevgiler
  • mukrime  (19.06.16 23:26:35)
Fax harici kullanmam kendimi bildim bileli.

www.imecemarket.com

@mukrime
Sivi sabun temizlemiyormus hissi veriyor bana. Aliskanlik belki bilemiyorum ama kati sabun daha cok hosuma gidiyor.
  • isott  (19.06.16 23:33:46)
alterra - sandal ağacı
bir de madam coco'dan aldığımız bir sabun var üzerinde green apple yazıyor. heralde kendi ürettikleri bir şey. kokusu güzel. tuvalette hem katı hem de sıvı sabun var ve biz genelde sıvı sabun kullanıyoruz ama katı olarak bunlar var.

  • pokemonk  (19.06.16 23:35:39)
eskiler sabun böyle hemen erimesin diye paketi açıp çamaşır çekecesine falan koyar, 1 ay sonra falan kullanırdı

  • lushdiamond  (19.06.16 23:50:21)
evyap'ta sabunlarla alaklı departmanda uzman kimya mühendisi olarak çalışan arkadaşımın tavsiyesiyle sadece hacı şakir sade sabun kullanıyorum. özellikle protex vs bunlardan sakınmamı söylemişti. hatta kendisi mümkünse kendi sabununu kendin yap tavsiyesi vermişti. artık içine ne koyuyorlarsa.

  • erlkonig  (20.06.16 00:42:10)
valla f/p oranı en iyi diyebileceğim Le Petit Marseillais burda şuan.şampuanlarını görmüştüm ama katı sabunları da tr de satışta mı net bilgim yok.

yada protex diyim o kesin.
  • gis  (20.06.16 01:01:04 ~ 01:05:10)
loccitaneyi begeniyorum. bi iki kerede macro centerdan keçi sütünden mi eşek sütünden mi yapılan bi sabunu almıstım onlardanda memnun kaldım.

  • all girls dream  (20.06.16 01:20:23)
Otacı'nın çocuk için olanını aldım:) bir süre bunu da kullanacağım sanırım.

  • sadegazoz  (02.11.16 22:49:39)