avrupa şampiyonasındaki bitiricilik ve son pasların kötülüğü

birtek ben mi farkettim bilmiyorum ama oyuncular öyle kötü şutlar çekip öyle goller kaçırıyor ki şaşırmamak elde değil.son paslara değinmek bile istemiyorum.kanatlardan yapılan ortalar dağa taşa gidiyor.sizce de öyle değil mi yoksa normal mi?

Bence de öyle maçlar genel olarak tempolu geçtiği için bunun üstü biraz örtülüyor gibi. Zaten çok kısır geçiyor maçlar oradan da anlayabilirsin %95 2.5 ALT.

  • gozu acik sevisen yahudi  (15.06.16 22:44:02)
bence normal. eğer benim gibi her maçı izliyorsan, çok fazla maç izlediğin için dikkatini çekiyordur kaçan pozisyonlar. bir maç izlesen ondakiler aklında pek kalmaz mesela ama her gün üçer üçer patlatınca gözüne batıyor insanın.

onun dışında ben genel kanının aksine turnuvada futbol anlamında hiçbir gariplik ya da eksiklik görmüyorum açıkçası. belki biraz da avrupa şampiyonası & dünya kupası fanatikliğimden dolayı, inanılmaz keyif alıyorum. kulüp futbolu 5 keyif veriyorsa şu uluslararası organizasyonlar 50 keyif veriyor bana.
  • der meister  (15.06.16 22:49:16)