Eminönü tarafında iftar mekanı önerir misiniz?

Yarın o tarafa iftara gideceğiz. maks 40-50 iftar menü fiyatı iyidir bize.
Nereye önerebilirsiniz?
Kasap osman diye bir yer öneriyor herkes.

virginia angus, 10 tl daha fazla verirsiniz ama ete doyarsınız. mutlaka değerlendirin derim. kasap osman hikaye

www.virginiaangus.com.tr
  • animalman  (14.06.16 14:51:20 ~ 14:59:25)
kasap osman diyenleri sallama. alti ustu doner amk. eminonunde balik ekmek, ortakoy'de kumpir, beyoglunda cikolata yenirci moronlarin uydurdugu bi baska balon. arka sokaginda konya lokantasi var. tavsiye ederim.

  • mayeskuel  (14.06.16 14:55:47)
@animalman rezervasyone gerek var mıdır?

  • six packsiz  (14.06.16 15:25:08)
tabii ki gerek var, ramazan dışında bile çok zor yer bulunabilen yoğun bi mekan. mutlaka rez yaptırın

  • animalman  (14.06.16 15:36:25)
eski alman bankasının orda ülker'in ev yemekleri yapılıp satıldığı lokanta var, balkan gibi. ama daha lezzetli, tavsiye ederim. bi kişi 25-30tl ye rahat çıkar.
iftardan yarım saat falan önce gitsenin yer bulursunuz.

  • bir bucuk adana  (14.06.16 15:52:16)
ayrı başlık açmayayım bari, bu Virginia angus sahile yakın mı ?

  • hakim oynayin dedi  (14.06.16 15:57:24)
@hakim oynayin dedi hocam tahtakale tarafındaymış.

  • six packsiz  (14.06.16 16:49:22)