TR Futbol takımı başarısız olsun diyenler

Kürt yada vatan haini değilim, troll hiç.

Benzer özelliklerde turnuvada son derece başarısız olmak isteyen benden başka kimseler var mı merak ediyorum. 5-10'ar yiyip turnuvanın en kötü takımı seçilelim.

1.) Terim denen yalakadan nefret ediyorum
2.) Takımı işe yaramayan saçma sapan adamlarla doldurmasından da nefret ediyorum
3.) Türk milli takımından ziyade akp milli takımı gibi geliyor takım

Not 1.) dünya 3.sü olduğumuzda çok sevinmiştim.
Not 2.) terim geldiğinden beri maçları bile takip etmiyorum
Not 3.) Türk insanın sevinmesini istemiyorum. İçim kaldırmıyor.

bencede sen destekleme gerek yok

  • giggs  (12.06.16 02:08:14)
Sen destekleme zaten tamam da niye yanına yancı aradığını anlamadım.

  • naberabi  (12.06.16 02:10:43)
başarısız olsun istemiyorum tabii ki ama fatih terim'i de sevmiyorum. kurulan kadroya baksana. öyle bir kuruyor ki kadroyu sanki anayasamızda milli futbol takımında, fenerbahçe ve galatasaray'dan en az 5'er oyuncu olacak diye bir madde varmış gibi.

bunlar küme düşseler yine aynı adamları alacak. anadolu kulüplerinde çatır çatır top oynayan adamlar var. gençler var. onlardan al.
  • dead and broken  (12.06.16 02:16:08)
milli takimi ben de sevmiyorum. primler, kendi capinda mafyacilik oynamalar, siyasetler... buna ragmen turnuvada destekleyecegim cunku ulkemin adinin guzel bir seyle, bir basariyla anilmasini istiyorum. evet fatih terim ve yancilarinin kendini allah bellemesi, futbolculara bol keseden prim dagitilmasi, comarlarin sevinmesi falan bunlar bana da koyuyor ama bu bizim ic sorunumuz. elemelerde skimde degildi bu takim. artik sahnedeler ve bundan sonra ben de destekliyorum. derdimi anlatabildim umarim.

seni anliyorum. sen de kotulugunden istemiyorsun yenilmelerini. aksine, turkiye'nin iyiligi icin bir cesit refleks bu. senin gibilere kizmiyorum cunku ben de sizden sayilirim bir yerde. ama su turk isminin basarisiz olmasini her seyden cok isteyenler, hah onlara aciyorum.
  • der meister  (12.06.16 02:18:38 ~ 14.06.16 17:10:28)
yok yok, başarılı olalım ya.
yenelim hepsini.

  • Goddard  (12.06.16 02:21:29)
Kurt veya vatan haini degilim. Troll olmadiginizi dusunerek soyle diyeyim.
Netice itibari ile adinda turk gecen herseyin basarili olmasini istiyorum. Ancak teknik direktorunden ucuncu kalecisine turk milli futbol takimina sinir oluyorum. Bu kadronun basarili olmasini istemiyorum. Herseyden ote sinir bozucu tipler olduklarini dusunuyorum. Emre b. Ve volkan d. Gitti. Terim e de sinir oluyorum. B. Yilmaz'a da sinir oluyorum.

  • allah yazdiysa bozsun  (12.06.16 02:54:23)
ben de desteklemiyorum yarın ozi ve cenk ilk 11 de olmazsa bir de he heyttt. gör bak ne küfürler dolaşacak twitterda.

  • yuz kiloluk bir zenci  (12.06.16 03:24:45)
Anlarım şahısları sevmezsin eyvallah. Ama şahısları bahane ederek ülkenin kötü hatta en kötü duruma düşmesini istemek açık ve net vatan hainliğidir. İçimizdeki irlandalılar bununla ilgili değil miydi?

  • six packsiz  (12.06.16 03:28:09)
senin kafanda olan insanların varlığı bu ülke için gerçekten büyük sıkıntı. bi de seçimlerde gidip oy kullanıp ülke geleceği hakkında söz sahibi olmanız gerçekten sıkıntı. bireysel meseleler yüzünden milli değerleri görmezden gelmeniz kadar salakça bi tutum olamaz.( türkoğlu türküm ! ) ha bi de neden kürt değilim diyosun neden ermeni yunan ya da herhangi vatan haini bir insanım demiyosun.

git şu kafanı bi değiştir ya !
  • tociess  (12.06.16 09:20:45 ~ 14.06.16 17:50:29)
Açıkcası ben Türkiye'den çok İtalya'nın kazanmasını istiyorum. Finalde İtalya-Türkiye karşılaşsa İtalya'yı desteklerim.

  • bartholomew87  (12.06.16 10:05:33)
Ben basarisiz olsunlar istiyorum cunku basarili olunca sevinmeyi bilmiyoruz, birileri ates atip sekrn kursunla masum birinin hayatını gayet alabilir bu ulkede.

  • mukrime  (12.06.16 10:13:18)
ben basarili olmalarini istiyorum. ulkemizin takimi.
basarisiz olmasini isteyenleri anlayamiyorum. bir fenerbahcelinin avrupada galatasarayin basarini istememesi gibi geliyor.

  • fakyoras  (12.06.16 10:17:48)
"Milli değer" denen şey götten uydurma hayali bir şey. "Ülke" denen şey de soyut kavram, ideal dünya düzeninde ülke de olmaz milli değer de. İnsanlar bireysel olarak değerlendirilir. Tesadüf eseri içinde doğduğun topluluğu sevmek zorunda değilsin.

Bireysel olarak sevmediğin insanlardan oluşan bir takımı, sadece adında milliyetçi bir kavram taşıyor diye desteklemek zorunda değilsin.

Takımlarda futbolculardan hangilerini seviyorsan onların takımını tutabilirsin.
  • harzem  (12.06.16 10:38:09 ~ 10:39:21)
aynen. tüm söylediktlerine katılıyorum tam da bu sebeplerden 5-10 yesin de hezimetle dönsün istiyorum. yanlışlıkla başarılı olunursa ülke de sanki her şey güllük gülistanlıkmış gibi gerçeklerden kopup gidecek bir sürü mal var aramızda yaşıyorlar.

  • elestirman  (12.06.16 11:18:40)
başarısız olsunlar hayatta bir topu tekmeleyip hızlı koşmaktan başka hiçbir vasfı olmayan insanlar milyon dolarlar kazanmasın. Gerçi gene kazanacaklar da gene de başarısız olsunlar.

  • Nox  (12.06.16 11:25:00)
advocatusdiaboli +1000 ajhdgasjkfsla

  • der meister  (12.06.16 13:25:05)
Tam olarak aynı nedenden dolayı gönülden 'Başarısız olsak keşke' demiyorum ama bu alanda bizi temsil edenlerden utanç duyuyorum. Ülke için ara ara depreşen 'İyice bir batalım, ülkecek daha da rezil hale gelelim. Böyle böyle en dibe vuralım. Belki anca o zaman düzgün bir şey olur' hissi burada da depreşiyor. Sevinmemizi içim kaldırmadığı gibi, üzülmemizi de içim kaldırmıyor. Bu ekibe bağlılık hissetmiyorum; bu konuda hissettiğim şey öfke ve üzüntü. 'Kırk katır mı, kırk satır mı' hissi.

  • aychovsky  (12.06.16 13:46:01 ~ 13:59:03)
Verdiğin 3 maddeyi de anlıyorum, hatta maça giden taraftar grubunun önemli kısmını ve mafya kafaları da ekle bence de desteklememek ya da destekleme konusunda eskisi kadar hevesli olmamak anlaşılıyor. O modda zaten birçok kişi. Öte yandan 5-10 yiyelim, rezil olalım başka bir bakış açısı tabii ki.

Ha genel resimde başarılı olalım isterdim ama ülke puanı çok önemli tabii ki.
  • nawar  (12.06.16 14:28:47)
hahaha 1-0 yenildik. Direkler olmasa 3-o olup rezil olacaktık. Bakıyorum kadroya selçuk, kocakafa, ozan vs. Bir tane kendini imparator sanan bir adamın elind eoyuncak olmuş bir milli takım. Şampiyon olmuş takımdan lütfen 2 kişi oynatıyor onları da ilk fırsatta çıkaran bir beşiktaş düşmanı. Neyse umarım ikinci maçta iyice rezil oluruz.

  • beholderrulez  (12.06.16 18:02:01)
Futbolla hic ilgim alakam yoktur da basarisiz olmasini falan istemiyorum. Ama yenildik diye uzulmem.

  • stavro  (12.06.16 19:13:16)
bi insanın yaşadığı ülkedeki milli takımı desteklememesi ve bunu şahıslara indirgemesi ne kadar üzücü...birde notlar bırakarak kendini haklı durumuna getirmeye çalışması acizietin başka bi boyutu...yenilsede yensede destekleyecek milyonlar varken mümkünse sen destekleme

  • KingDagos  (12.06.16 19:39:04)
Destekleyenlerin de neredeyse tamamı futbol ve basketbol hariç hiçbir spor organizasyonunda Türkiye'nin karşılaşmalarını takip etmiyor o yüzden çok da şey yapmamak lazım. Ayrıca çok isterdim bu ülkenin vatandaşlarının bir parça spor kültürü olsun. Rakip takımın oyuncularının kafaları yarıldığında yuhalamayacak kadar insanlıktan nasiplerini almış olsun.

  • bartholomew87  (12.06.16 23:36:59)
olsun diye özellikle istemiyorum.
başarılı olsun da isterim.
ama başarısız olursa zerre üzülmem.

4 yıldır futbol maçı izlemedim. müsebbibi siyaseti futbolun orta sahasına getirip koyanlardır.
  • burya  (12.06.16 23:47:15)
hahaha. İspanyollar acımasa maç 6-0 7-0 filan biterdi. Beter olsunlar.

  • beholderrulez  (18.06.16 12:38:16)