Yurtdışına çıkarken internet paketini nasıl yapıyorsunuz?

Merhabalar

Önümüzdeki aylarda belgrad'a gitmek istiyoruz. Bizim operatörlerin fiyatları inanılmaz.

25 MB, 25 TL.

www.vodafone.com.tr

Öküz alırım ben bu paraya? E peki ne yapmalıyım? İnternet kullanamıycak mıyım ben yurtdışında bu kadar kazıklanmadan?

heryerde internet var attık. WiFi filan bi şekilde buluyorsunuz. Olmadı kullan at bi hat alabilirsiniz.

  • allanpoe  (27.05.16 15:21:02)
ben kullanmadım :') italyanlar da vayfay konusunda rezalet ama kısmet değilmiş dedim çektim fotoğrafımı attım cebime telefonu. :')

  • freya  (27.05.16 15:21:51)
Telenor'dan hat aldim. 500 dinar 1 gb internet var sadece. 1 euro 125 dinar su an.

Google maps'ten de belgrad'i indirin. Cevirimdisi calisiyor.
  • isott  (27.05.16 15:22:01)
Prepaid aliyorum. Bazen de hat almayip sadece wifi denk gelince kullaniyorum.

  • stavro  (27.05.16 15:24:01)
valla hiç ihtiyaç duymadım lazım olunca girdim bir cafeye wifi password pilis diyip bi kola içtim bunun dışında bazı noktalarda ücretsiz wifi noktaları vardı. Belgradı bilmiyorum ama turistik gezi için STAY uygulamasını indir derim offline çalışıyor hiç internete ihtiyaç duymuyorsun.

  • basond  (27.05.16 15:27:01)
  • prodeq  (27.05.16 15:31:48)
harita hariç çok da internet gerekmiyor ki?(onu da offline indir kullan, here maps tavsiyem) Hostel/otelde zaten oluyor, starbucks, mcdonalds, burger kinglerde olabiliyor. E zaten çoğu zaman oralarda oturup bir şeyler yiyorum ben falan.. Hiç sıkıntı değil yani.

  • rodriguez2  (27.05.16 15:33:36)
Belgrad icin soruyorsaniz Telenor'dan prepaid internetli simcard alin. Ben oyle yapmistim Belgrad'da, en uygunu o.

  • stavro  (27.05.16 15:41:46 ~ 15:42:19)
Mcdonalds fakirin dostu.

  • thewizardofearthsea  (27.05.16 16:08:35)
belgradda cogu noktada wifi var.

  • hmpf  (27.05.16 16:16:40)
lycamobile ya da lebara alıyorum. 5 euro'ya 150-200mb data pakedi veriyor.

  • 386 dx  (27.05.16 17:18:32)
gittiğim ülkede prepaid sim kart alıyorum. avrupa ülkelerinde havalimanında bulma şansın çok yüksek. genelde 10 ile 20 euro arasında para veriyorum. Ancak alış sürem ile kıyasladığımda kafam rahat oluyor.
Hatta İspanyol sim kartı sakladım. 2 kere daha kullandım.

  • cliquot  (29.05.16 10:54:52)