Odev konusu

Arkadaslar bi grup odevi var. teslim tarihi haftaya cuma.
3 kisiyiz, odev 3 ay once belliydi, ben 2 hafta once benim kismi bitirdim. aslinda tum odevin yuzde 70ini ben yaparim dedim sorumluluk alip, iste introduction, conclusion, kapak, ortak sorular vs ben yaparim dedim. bunlar da yuzde 15 yuzde 15 paylastilar dogal olarak. 2 hafta once ben bitirdim dedigimde bunlar da biz de basliyoruz 3-4 gun icinde bitiririz dediler. bir tanesi gonderdi, daha boktan olamazdi. benimki 10 uzerinden 8-9luksa bununki 2-3 falan, sacma sapan gramer, duzensiz, ozensiz yarim yamalak bir calisma. digeri ise haftaya baslayacagim diyor. siz olsaniz ne yaparsiniz? hocaya da mail attim dedim boyle boyle, ben sorumluluk aldim, kendi kismimi bitirdim, bunlarin taktigi yok. kendi basima vermek istiyorum odemi dedim.
hoca daha cevap gondermedi?
sizce boyle mi yapmaliyim? hocanin cevabini bekleyeyim? hoca evet derse bunlara ben kendim yapiyorum, sizi bekleyemem daha fazla falan mi diyeyim? kotu taraf da olmak istemiyorum simdi.

grup seçmekte sorumluluk. bunu yapmak öğrenmenin bir parçası, normalde hocanın ilgilenmesi gereken bir şey değil. grup çalışmasının faydası bu.

genelde olmaması gereksede hocalar farklı notlandırıyor. yani siz a alırken onlar d alabilir.
  • kurnaz  (23.05.16 15:36:19)
hoca evet derse senin zaten bişey demene gerek kalmıyor bile. sen ayrı bir not almış oluyorsun onlar başının çaresine baksın.

  • freetakilir  (23.05.16 15:45:16)
hocaya diğerleri sorumsuz davrandılar, baştan savma hazırlamışlar diye belirt sonra kendi kısmımı ayrı değerlendirmenizi rica ediyorum falan de. hoca zaten emek verenle vermeyeni anlar.

  • ontheroad  (23.05.16 16:09:27)