şöyle bir sanal gerçeklik gözlüğü alsam neler yapabilirim?

www.hepsiburada.com

www.fasttech.com

1- böyle ortalama fiyatlı bir şey bakıyorum, daha iyisini mi almak gerekir?
2- iphone 6 plus kullanıyorum, bunlar uyumlu mudur? telefona bir program vs mi yüklemek gerekir?
3- bunların videolarını falan nereden bulurum? torrentten vs indirme imkanı var mı bunun videolarını? arşivleri ciddi anlamda kaliteli mi yoksa 10-15 video var onlar mı dönüyor? oyun oynayan birisi değilim, oyun için değil de böyle dünyayı gezen, şehirleri gezen, ne bileyim konser, maç gibi videolar var mı?

anneye anlatır gibi anlatır mısınız? hiçbir bilgim, fikrim yok. teşekkürler.

android için çok uygulama var da ios'ta durum nedir bilmiyorum. samsung gear vr var bende, eh işte. hep aynı şeyler. video ekliyorlar ama çözünürlük düşük.

  • passion rules the game  (22.05.16 15:15:36)
apple'a su yok. şaka bir yana kapalı platform olduğu için apple'ın kendi gözlüğünü tanıtmasını bekleyeceksiniz.

  • mattiadestro  (22.05.16 15:33:18)