Bu abla çok haklı değil mi ya?

alkislarlayasiyorum.com

video nun orjinal linki bulamadım.

haklı

  • neira  (21.05.16 00:35:09)
haklı değil. Türk kızı mı spor yapıyor Allah aşkına ? Türk erkeği ne kadar spor yapıyorsa o kadar spor yapıyor Türk kızı da. %0.01 düzenli spor yapanlar 2 cinsiyet için de.

  • Nox  (21.05.16 00:39:49)
saçmalıyor. göbeği erkeksi bulan bir sürü kadın var. herkes o kadının tercihlerine göre hareket edecek değil. ayrıca herkesin sabah akşam spor yapmaya vakti de olamayabiliyor. kendisi hayatını spora adamışsa muhtemelen ya öğrenci ya zengin falandır. ben sabah 6:15 te kalkıyorum akşam eve 19:30 da geliyorum. ne ara dinlenip vücut yapayım amk? kalan zamanımı kitap okumak yerine bıraktığımda iki ayda yok olacak karın kası yapmak için mi kullanayım?

  • bohr atom modeli  (21.05.16 00:40:08)
bi dombili olarak yazıyorum. herkes kendine çalışsın aq. başkasına güzel görünmek için bir şeyler yapıyorsanız hiç yapmayın. ölümüne ezikçe bi olay. sağlık için falan yap.

  • glamdr1ng  (21.05.16 00:40:47)
haklı değil.

  • freetakilir  (21.05.16 00:48:32)
Vallahi de sacmaliyor, billahi de sacmaliyor.

Bulan buluyor valla, benim oyle bir derdim yok mesela. O da arasin, bulsun. Gerci kadin ozellikle sadece kas dedigi icin bunu diyorum, yoksa genel olarak ben de spor yapiyor olsalar bile erkeklerin yuzde 90inin kendilerine bakmadigini dusunuyorum. Vucut yunan heykeli mesela, ama adam ya ter kokuyor, ya agzi kokuyor, ya da killi killi dolasiyor. Ama senin bir sari tuyunu gorse hemen iyyyy. Her sey vucut olsaydi, ohooo.

Ayrica Nox+1, kac kadin spor yapiyormus ki erkeginden bekliyorsun?
  • equine  (21.05.16 00:50:13)
haklı değil. o kadar dertliyse o da yapmasın ya da isteğine uygun insan bulsun, bulamıyorsa da sussun.

  • devilred  (21.05.16 01:11:41)
erkeklerin çoğu kendine kadınlardan çok daha az bakıyor, ama spor yapan erkek sayısı spor yapan kadın sayısından fazla. yani kişisel bakım, diyet konusunda kadınlar erkeklere fark atsa da, spor konusunda erkekler galip. spor salonlarında hep erkekler sayıca üstün olur.

bunun dışında isteyen istediği gibi birisini bulsun, bahsedilen kişiler o kadar da azınlıkta da değil. kadın için de erkek için de spor yapın, şöyle böyle görünün söylemleri hem klişe, hem rahatsız edici. ama @equine'in söylediği gibi bazı erkekler sadece erkek oldukları için 1 metre öteden koku salgılamakta beis görmüyorlar, kimse kimsenin kokusunu çekmek zorunda değil. kimse kokan erkeğe de erkek olsun demiyor, kokuyor bu diyor.
  • cikis yolu  (21.05.16 01:17:27)
Şekilciliğin her türlüsü saçmadır

  • chiper  (21.05.16 01:29:56)
bence abla çok haklı patates gibi dolaşıp at gibi karılarda gözmümüz kalıyor

www.instagram.com
  • mrthany  (21.05.16 14:46:24)
sporu sağlık için değil; güzel görünmek için yapan bir millet olduğumuz için şaşırtmadı. dese ki ben fit istiyorum sağlıklı kendine bakan kendini seven birini istiyorum okey, ama bu ..

  • arkburak  (21.05.16 14:50:42)
haklı bulmadım açıkçası. insan kendisiyle nasıl mutluysa öyle olmaya hakkı var. kimse başka birine kendini beğendirmek için değişmek zorunda değil. abla göbekli erkek beğenmiyorsa kaslı erkek bulsun. kendini spor yaparak daha mutlu hissediyorsa spor yapsın. herkesin hayatına kimse karışamaz. eyyorlamam bu kadar.

  • in vino veritas  (21.05.16 14:58:16)
haksız

eğer kaslı erkek seviyorsa onlara yazılacak ablamız. Belli ki pek yüz bulamamış.
ama o istiyor ki herkes kaslı olsun ki piyasada kaslı abi sayısı artsın bu kızcağıza yüz versinler, o da kaslı sevgili yapabilsin.

kilolu olup şekli düzgün sevgili isteyen insanlar olabilir normaldir ama bulabilir mi o kendi problemi.

Şekilci olmayın, illa şekilci olacaksanız da böyle ağlamayın.
  • basond  (21.05.16 15:05:31)
Haksız.

Kim Kardashian *ötünü zerre beğenmiyorum, hatta tiksiniyorum. Ben sevemiyorum iri kalça ve göğüs bölgesi.

Ayrıca ben de evlenme takıntısı olmayan, sürekli kendini bilime adamış. "Biz artık evlenelim" dediğimde "Şimdi olmaz daha Prof. ünvanımı almam, proje için 8 yıllığına yurt dışına gitmem gerek" diyen dişiler istiyorum :D
  • bartholomew87  (21.05.16 15:25:23 ~ 15:29:55)
Erkeklerin kendi tipine bakmadan kadında güzellik aradığından bahsediyor.

"Sporu da biz yapalım, makyajları, estetikleri.."

Gayet de haklı. Zaten niye kendilerine baksınlar ki. En tipsizi bile yanına güzel birini bulabiliyor. Ama güzel değilsen hiçbir değerin yok, sözlükte de günlerdir yazıldı zaten, itiraflar döküldü patır patır. Birileri benim dediğime geldi en sonunda.
  • mandalina kokusu  (21.05.16 15:31:56)
@mandalina kokusu o en tipsiz erkekler paraları olduğu için yanlarına birilerini bulabiliyor. Yemin ediyorum o kadar tipsiz arkadaşım var hiçbirinin yanında ortalama bir kız görmedim. Çünkü ortalama Türk kızının bile götü afedersiniz ağrı dağında.

Kadınlar Erkeklerden fazla mı bakıyor kendine ? Evet ama bu Türkiye'ye özel bir durum değil ki bütün dünya böyle.

Ayrıca vücudu düzgün Türk erkeği sayısı Türk kızı sayısından cidden çok daha fazladır.Benim gittiğim salonda 25 erkek 3 kız var. Bu 25 erkeğin 9-10unun vücudu çok iyi 3 kızınsa sadece 1 tanesi şişman değil.Bundan önce 3 salona daha gittim durum hemen hemen aynıydı.
  • Nox  (21.05.16 17:24:46 ~ 17:26:53)
Kız ağır barzo. 15 dakika pilates yapıp 20 dakika koşu bandında koşunca ağır bir antrenmandan çıktığını zannediyor. Kendi yaptıkları isteklerini haklı çıkarmıyor ne yazık ki. Şöyle bi 100 kiloyla squat yaptıktan sonra konuşalım bu konuyu.

  • angelus  (21.05.16 17:34:54)
ya şu kezbanı ciddiye alıp haklı bulan var ya başka bişey demiyorum amk. sanki türk kızı hayatında spor yapmış. amk leş kezbanları ya kendini bişey zannediyor alayı.

  • nothing in my way  (21.05.16 17:57:11 ~ 17:57:45)
Ya yok. Ben sporda genelde tek kız oluyorum. Çevremde kaç tane kız arkadaşıma dedim gel beraber gidelim diye kimsenin umurunda değil. Sonra zayıflama çayları gibi saçma sapan şeyler deneyip kaslı erkek arıyorlar.

  • jazzabel  (21.05.16 18:13:11)