Yeni kukla

Sizce yeni hükümetin ömrü ne kadar olur? Bu hükumetin malum saray tarafından devrilmesi ne kadar sürer?

Ve Turkiye ne zaman istikrarli bir hukumete kavuşur?

İstikrarı tek kişi sağlıyor. O kaldığı sürece istikrar olacak. Ancak bu istikrar bence doğru yönde değil orası ayrı. Başbakan kim olursa ülkede bir şeyin değişmeyeceğini biliyoruz. Ama C.başkanı değişirse ne olacağını bilmiyoruz.

  • Traveller  (19.05.16 15:38:13)
Lan dolar ucmuş yuro ziplamış memlekete roketler düşüyor bir senede 500 şehit,... bu nası istikrar? Sağlıyor demişsin de...

  • babilbaligi  (19.05.16 15:41:00)
İstikrar'ın sözcük anlamı karmaşası yaşıyoruz. İstikrar benim bildiğim gidişatın aynı olması demek. Türkiye'nin durumundan ben de memnun değilim. Ama gidişatı yani TDK'ye göre "aynı kararda, biçimde sürme" işini C.başkanı sağlıyor başbakan değil.

  • Traveller  (19.05.16 15:43:21)
Kabul edelim, daha iyisi olana kadar en iyisi bu. idare edin, dert etmeyin :)

  • 1adam  (19.05.16 17:08:02)
@1adam: hayır, dah kötüsü olana kadar en kötüsü bu. Bunu kabul edelim bence.

  • babilbaligi  (20.05.16 06:54:08)
Master Of Puppets çok kadim bir şarkı. Adamlar 30 sene öncesinden bu güzel ve yalnız ülkeye gazel okumuşlar.

İstikrar falan, bırakın arkadaşlar... Ülkede 13 senedir içi boşaltılan çok şeyden biri de istikrar.
  • faith no more  (20.05.16 08:21:30)