Bitmeyen hıçkırık

Arkadaşlar 2 gün önce doktorum dirseğimdeki ödem için rantudil forte 60mg verdi, verdi ama ilacı aldığım günden beri aralıksız hıçkırıyorum başım zonklamaya başladı artık.

Neden hıçkırığı ilaca bağladığıma gelirsek sabah akşam 1 er tane alıyorum sabah içtikten yarım saat sonra hıçkırmaya başlıyorum akşama doğru azalıyor bitecek gibi olurken diğerini alınca tekrar başlıyor.

Yarın doktorla tekrar görüşeceğim ama ondan önce merak ettim ilaçların böyle etkileri olabilir mi, ilk defa bir ilacın hıçkırığı tetiklediğini görüyorum.

ilacın etkisi nedir bilemem ama sözlükte oldukça fazla favori almış bir çözüm yöntemi var. başıma geldiğinde birkaç kez denemiştim ve işe yaramıştı.
eksisozluk.com

  • lazpalle  (10.05.16 23:11:16 ~ 23:12:08)
İşe yaradı gerçekten teşekkür ederim ama on dakka sonra yine başladı :) neyse başladıkça yaparım bende umarım hıçkırıktan kurtulacağız diye karbondioksit zehirlenmesinden gitmeyiz :)

  • Bravefart  (10.05.16 23:21:48)
Birkaç damla limom suyu için anında keser

  • ayhsegul  (11.05.16 03:34:58 ~ 03:35:27)