220.000'e kadar alınacak ev

Bölge olarak istanbul içi nereler mantıklı? Ev almayı düşünüyorum içinde bi süre kiracı da olabilir kira getirisi de beklentiyi biraz karşılarsa iyi olur. Önerebileceğiniz buralardan alırsan 5-10 seneye şöyle kar edersin gibi bildiğiniz bölgeler varsa paylaşır mısınız?

2+1 olur 3+1 olur ama zemin kat olmaz. Sağ olunuz efenim.

tuzladan olur anca. evora'da 1+1ler o civar.

  • fakyoras  (29.04.16 14:38:09)
o paraya fakyorasın da dediği gibi anca tuzladan alırsın da artık ondan da emin değilim keza oraya da inanılmaz evler yapıyolar bu ara.

üsküdar altunizadeye bakabilirsin ancak bu rakama yine olmaz. marmarayın devam hattı olan metro inşaası 1 yıl içinde bitecek. bizim emlakçı bile sakın ola ki ev satmayın buralar yeşerecek diyordu ama para sıkıntısından satacak olan illaki vardır
  • KidLazer  (29.04.16 14:58:26)
niye kimse beylikdüzü dememiş? beylikdüzünde bile bu fiyata ev kalmadı mı?

  • victum  (29.04.16 15:02:38)
Kira getirisi ön planda ise fatih, çapa, kocamustafapaşa falan.
Değer artışı için ise temelden bir siteye gir.

  • amarat  (29.04.16 15:04:01)
220bine istanbuldan 3+1 ev bulmayı hem de zemin katta olmamasını falan cidden bekliyor musunuz?

  • bir nick var benden iceri  (29.04.16 15:18:00)
Amma abartmışsınız. 220 bine istanbul'da zemin katta olmayan ev bulunur.Biraz araştırmak lazım sadece

  • turkuaz  (29.04.16 15:43:29)
Bekliyorum, var da zaten. Benim sorduğum değer de kazanacak ve kira getirisi de olan bi yer. Sahibinden'de hep fake ilanlar var. Gerçeğini bulmak zor. O yüzden buraya da soruyorum. Belki elinin altında link olan vardır evin.

  • pazar gunu seni kilisede goremedim john  (29.04.16 15:48:50)
220.000 TL'ye aldığın bir yerden bugun ne kadara kira getirisi bekliyorsun?

  • amarat  (29.04.16 15:59:09)
dostum yatırım icin dusunuyorsan gebze civarı da dusunulebilir, hem marmaray baglantısı hem korfez gecis koprusu derken gebze'nin bazı bölgelerinde(iyi arastırmak lazım tabi) ciddi patlama olacagına dair inanc var. hem buna yakın fiyatlara sıfır guzel evler bulunabilir.

  • galandar kostumu  (29.04.16 16:03:20)
gebze ve yalovada evler neredeyse yılda yüzde elli prim yapmaya başladı. yalova zengin arap istilasına uğradı, gebze de istanbuldan günde 200 bin kişinin beyaz yakalı olarak gelip çalıştığı bir sanayi bölgesi zaten. o gidip gelenlerin bir kısmı gebzede yaşamaya başladı. köprü de şimdi prim yaptırıyor ama her gün evlerin değeri artıyor. acele etmek lazım bu bölgelerden.tuzlanın beş yılda varacağı değere buralar altı ayda ulaşıyor.

  • a r a m i s  (29.04.16 16:16:53)
Sokak aralarına ev yapan müteahhitlerden bulabilirsin. özellikle kentsel dönüşüm çevresinde arsasını büyük firmalara satmak istemeyen kişilere sıcak para lazım olabiliyor. Buna benzer temelden girebilir ve cash verebilirsen bu fiyata ev bulabilirsin. Tabi tanıdık vs. durumları gerektiriyor :(

  • plastic_angel  (29.04.16 16:28:21)
Çekmeköy civarını öneririrm

  • dickens  (29.04.16 17:38:51)
çekmeköy civarında bulunabilir de bayağı araştırmak gerekli, metro geliyor diye fiyatlarda abartı bir yükseliş var.

  • phoera  (29.04.16 18:57:08)
gaziosmanpaşa,eyüp,yeşilpınar,alibeyköy civarına bakılabilir metro geliyormuş 2018 civarında.

  • maceraperens  (29.04.16 19:11:14)