Cinliler kahve falıma bakabilir mi?

3-5 bir şey sallayıverin be ya.

i.hizliresim.com

sana kalkan bir şey var bak üst tarafta :)
senin için sıkılmış. git toprağa bas :)

  • trklmsr  (22.04.16 17:59:20 ~ 17:59:48)
yol var sana 2 tane, birisi belirsiz ama diğerinin ucu açık. genel olarak için temiz, sıkıntı görünmüyor. ayrıca falın da genel hatlarıyla görünmüyor, kroki gibi tepeden çekme yandan çek .)

  • trajikomix  (22.04.16 17:59:58)
Yaaa teşekkürler bi dahakine düzgünce çekerim artık.

  • zannedersem tek eksiginiz bendim  (22.04.16 18:09:22)
i.hizliresim.com
Bu varmış bi de. \o/

  • zannedersem tek eksiginiz bendim  (22.04.16 18:11:00)
yüreğin kabarmış. bir de çok yakınında ama kendini belli etmeyen biri sana horozlanacak dikkat et. bişi yapamaz ama eşit çıkmışsınız.

  • rayde  (22.04.16 18:13:29)
belalından kurtul.

  • parola58  (22.04.16 21:29:18)
bir gelenin var, uzak bir yerlerden. ama sana pek uğurlu gelmeyecek bu kişi, bazı problemleri de beraberinde getirecek. genel anlamda çok mutlu değilsin ya da mutsuzluk kapında ama sana destek olan birisi var hayatında gerçek anlamda. biraz karışık bir dönem var önünde ama her şey güzel olacak eninde sonunda.

  • nathanieltroy  (22.04.16 21:32:33)