Devre Mülk?

Aklım çelinmek üzere biraz araştırayım dedim, etrafımda birkaç kişiye sordum kimi mantıklı diyor kimi gereksiz diyor ama onların da öyle çok bir bilgisi yok aslında.

Bu yüzden dışarıdan da fikir almak istedim.

Denizle (denize girmekle), barlarla işim olmaz, tatilde bana göre insanın dinlenmesi gerekir, yeşil olsun etraf oh yat dinlen.
Yazın tatillerde öyle antalyalara bodrumlara giden biri de değilim, sabit bir yer olsa gitsem, kafamı dinlesem yeter.

Maddi durumdan dolayı yazlık almaya da güç yok. Senede 15 gün sana ait olacak bir yer fena olmaz mıydı?

Düşünüyorum hayatın boyunca tatile gitsen her sene gidecek olan para kim bilir ne tutacak ama bunlar gayet makul görünüyor onunla kıyaslandığında, kendin gidemeyecek olsan aileni gönderirsin en kötü.

Bu işlere bulaşan sonrasında pişman olan ya da memnun kalan var mı buralarda acaba biraz fikir verseler.

Düşündüğüm yer Düzce de çevresi oldukça hoş, aktiviteleri de olan bir yer.

Önümüzdeki hafta tanıtım gezisine gitmeyi düşünüyorum araştırmam gereken sormam gereken şeyler nelerdir mesela bunları da gitmeden önce bilirsem iyi olabilir.

Teşekkürler.

Dolandırıcılık çok fazla. Parayla rezil olmanın ikinci adı bence bunlar.

  • hasmetizm 2046  (12.04.16 17:43:45)
aşacaksanız bile çok çok çok araştırın acayip karışık o piyasa valla yerler paranızı.

  • mantarliborek  (12.04.16 17:45:03)
Uzak dur

  • basond  (12.04.16 17:45:21)
o tur gezilerde yalan dolan cok oluyor, gaza gelip o an kesinlikle almayin (zaten amaclari o an satmak).

dondukten sonra gelin arastirin indirim alin.
  • brkylmz  (12.04.16 17:52:42)
Kesinlikle tur icin gittiginde hemen kanip imzalari atma.cok iyi arastir,saglam guvenilirse bir yerse alirsin.

Bi arkadasinda tatil anlayisi senin gibi,memnunlar her yil gidip kafa dinlemekten.
  • brnbrs  (12.04.16 17:59:00)
kaplıca düşünürsen afyonda safran thermal otel var. biz ailecek memnunuz. öneririm.

bitmemiş projelerden devremülk almaktan kaçın. mağdur etme ihtimalleri yüksek.

yıllık aidatları/ödemeleri baştan konuşun sözleşmeyi çok iyi inceleyin.

mümkünse en kurumsal ve büyük yerlerden devremülk almaya çalışın(jet fadılınkiler hariç)
  • victum  (12.04.16 18:14:12)
bir dönem devremülk satışı yapmış, şuan avukat olarak devremülk madurlarıyla karşılaşan biri olarak söylüyorum ki;
uzak dur.

sistem çok güzel, çok mantıklı ama uygulanmıyor. satın aldıktan2-3 yıl geçtikten sonra sana vaadedilenlerden hiçbiri yerine getirilmiyor.
  • trajikomix  (12.04.16 19:38:34)
devre mülke hiç ama hiç girmeyin...

  • gotic  (12.04.16 19:55:17)