elbise fiyatı ne olmalı capsli.

selamlar. bu elbisenin fiyatı 2750 tl imiş sizce değer mi ? abim evleniyor aşırı beğendim pahalı sanki diktirmek de riskli.

ben olsam abimin düğününde böyle bir şey giymezdim

  • sta  (07.04.16 12:54:38)
degmez. sondaki sifir fazla. 275 olsa düsünülür.

  • pilav  (07.04.16 12:59:30)
elbisenin fiyatı yüksek geldi ama bir taraftan böyle elbiselerin piyasasını hiç bilmiyorum.

elbise bana da biraz iddialı geldi ama tabii kendi çevrenize bağlı bu işler. :) hem yırtmaç hem göğüs kısmı açık hem de bel kısmı transparan. bence çok fazla.
  • zwei bruste  (07.04.16 13:01:39)
değmez.

ayrıca her yerden dekoltesi var, çok ucuz duruyor.
  • elorelia  (07.04.16 13:01:43)
500-600 tamam da 2750 oha. ayrıca abinin düğüne ve genel olarak hiçbir düğüne giyilmez bu

  • la noix  (07.04.16 13:06:37)
abi düğünü için biraz fazla bu elbise. daha ucuza çok daha şık ve zarif bir elbise bulunabilir.

  • köstebek kurabiye  (07.04.16 13:07:47)
trendyol'un milla butiğini takip edin en fazla 200 liraya harika abiyeler oluyor ve kumaşı kalitesi her şeyi harika. yalnız abiyede kendi bedeninizden bir büyük beden almanızı öneririm kalıpları dar. ben tam 38 olmama rağmen 40 aldım mesela.

  • thesolipsist  (07.04.16 13:09:43)
iade kosullari neler? giyip iki gun sonra direk geri verirsin.

  • taltrap  (07.04.16 13:13:34)
bu arada ben 275 diye okumusum basta simdi 2750'yi gorunce sasirdim. elbiseye bu kadar harcamak yerine abinize birkac altin fazla takin. ben oyle yapardim en azindan :)

  • taltrap  (07.04.16 13:26:20)
aynen ya 2750ye kıyafet alacağına yengene bi bilezik tak.

  • cekilmis gayfe  (07.04.16 13:37:07)
abinin düğününe olmasa daha iyi +1
değmez +1

  • freya  (07.04.16 13:42:50)
kumaş ve dantel kalitesi iyi duruyor. tek üretim, kaliteli kumaş ve ve fransız dantelse o zaman fiyat uygun. diğer türlü pahalı. (275 diyenler olmuş dantelin alış fiyatı değil o rakam. gerçek fransız danteli kullanılmışsa tabii. )

ev sahibi pozisyonunda olacaksın, arkası kuyruklu elbise hareket kısıtlılığı yapar, bence kuyruklu bakmasan daha iyi olur. model ve renk çok güzelmiş.
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (07.04.16 14:09:54)
Bence en fazla 600-800 olmali ki o da kumas ust kaliteyse. 2 sene oleg cassini'de calistim. Bu elbise iyi, kaliteli bir elbise degil. Tasarimi cok ucuz. Fiyati hak etmemis.

Ancak icindeki baya fena.
  • joy luck club  (07.04.16 14:31:43)
abi düğününde niye giyilmesin almadım? giy gayet güzel

  • try again fail again fail better  (07.04.16 14:46:08)
oldukca alaturka duruyor, dugunun tarzina bagli olarak eger halayli arabaskli bir dugunse dusunulebilir, daha modern tarzda dugunler icin uygun olmadigini ve giyen kisiyi cirkin gosterecegini dusunuyorum ki zaten model de bu tezi kanitliyor. bu arada bahsettiginiz meblagin uzagindan veya yakinindan gecmiyor bu elbisenin tasarimi, kumasi kaliteli bile olsa bu tasarima kullanan kisinin akil sagligindan suphe derim. abinizin dugunu gibi bir olaya daha zarif bir kiyafet ile katilirsaniz, ileriki yillarda fotolarinizi herkesten saklamak zorunda kalmazsiniz.

  • mavicorap  (07.04.16 15:09:27)
Değmez
Ayrıca acemi +1

  • yue  (07.04.16 15:13:00)
basit duruyor +1

  • piremses  (07.04.16 15:20:00)