Iphone'u sıfırlarken telefon açılmama sorunu

Telefonu sıfırlamak istedim, geri yükle seçeneğini kullanarak ancak Itunesdan işlemi yaparken hata verdi ve şimdi telefonda ıtunes işareti ve usb işareti var telefon açılmıyor ve ıtunesdan hata alıyorum. Napacağım ben şimdi ?

1- telefonun ikinci el mi? sorun itunes şifresi gibi duruyor. aldığın yerden/kişiden itunes hesabını kaldırttın mı?

2- telefonunda parça değişmiş olabilir mi? özellikle home tuşu?
  • piston aşağı indi  (05.04.16 22:52:34)
@quance @piston aşağı indi

Telefonun ilk sahibi benim. Bluetooth ile alakalı bir sorun var son güncellemeden sonra (9.3.1) Bluetooth açık ancak bağlantı kuramıyor. İnternetten araştırdım fabrika ayarlarına döndürün yazıyor. Bende akşam Itunes üzerinden "Geri Yükle" yapmak istedim. 30 dk yakın güncelleme indirdi. Tam yüklerken güncelleme yapılamadı diye uyarı verdi ve ekranda sadece Itunes işareti ve USB işareti kala kaldı. Açma kapama tuşu vs hiçbir şey işe yaramadı. Ta ki 3-4 kez geri yükle deyip aynı hatayı alıp en sonunda güncellemeyi tekrar yükleyene kadar.

Ancak sorun hala devam etmekte. Yani telefonu hala fabrika ayarlarında sıfırlayamadım ve bluetooth çalışmıyor :/
  • ondkz  (06.04.16 09:02:18)