Markaların çekilişleri

Örneğin magnumun arada yaptığı lamborghini çekilişleri gibi yada daha ufak ipad mini çekilişleri gibi bir şeyden kazandığınız oldu mu? Gerçek mi bu çekilişler yoksa hikaye mi? Tanıdığınız kazanan biri var mı? Kıytırık sitelerden bahsetmiyorum ama büyük markalardan bahsediyorum.

Koçtaş'ın çekilişinden mini iPad kazandık.

  • duhan  (29.03.16 10:05:32)
yıllar önce kfc'den bedava menü kazanmıştım çekilişle.

zirvem odur.
  • fakyoras  (29.03.16 10:27:11)
Digiturk 5. senesini kutlarken tv'de sorular soruyordu. Dogru cevabi yollayip, mesaj atmistim. Bir hafta sonra da aramislardi. O zaman baya fiyakaliydi. Ilk3 ay bedava sonra odemeye basliyorsun falan...

şunun tavirlari yapmacik geldi ama inanamadim,
www.youtube.com

Bu da yandex'in olan,
shiftdelete.net
  • evimin paspasi  (29.03.16 10:28:56)
sosyal medya yöneticisi bir arkadaşım var ünlü firmaların facebook sayfasını yönetiyor. buna 3-4 tane laptop vermişler çekiliş ile dağıtması için bu da hepsini arkadaşına gönderip iş çıkışı gidip satmışlar.

böyleleri olduğu gibi gerçekleri de var tabi, yıllar önce ben de ruffles'tan tişört kazanmıştım.
  • tolga asp  (29.03.16 10:32:55)
Magnumun lamborghini sini yakın bi arkadaşımın sınıf arkadaşı kız kazandı. bi iş adamına sattı. birebir biliyorum.

  • baharat  (29.03.16 10:41:41)
Firmalar bunları kendi ceplerinden ödemiyorlar, SMS'le veriyorlar. Her SMS'te para demek.

Yani 200.000 kişi sms atsa, kişi başı 2 TL alsalar 400 bin para yapıyor. Firmada bu parayla 4 araba veriyor mesela. Kısacası piyango yapıyorlar. Magnum gibi firmalar daha da çok sms alıyordur...
  • kartallar yuksek ucar  (29.03.16 10:55:07)
Firmaların hepsi SMS için para almıyor.

Bir gözlük firmasının yaptığı Mercedes CLA çekilişine 12 kodla katıldım. Hepsi için ayrı ayrı mesaj gönderdim. Faturama yansıyan bedel: 0.

Bu arada Mercedes de yurttan arkadaşıma çıktı. Dünya üzerindeki en gereksiz, en karaktersiz adam olabilir. Şu an CLA AMG'yle geziyor :/
  • pulsartgr  (29.03.16 11:12:55)
Sprite kampanyasından psp çıkan gördüm epey. Ps3 ve 4 kazanan da gördüm. Araba çıkan görmedim henüz, belki bana çıkar.

Adidastan şapka kazandım.
  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (29.03.16 11:30:52)
60 yaşına merdiven dayamış bir mubaşır abimiz, çocuklarının zorlaması sonucu bir fast food zincirinde hamburger yerkene çekiliş kodunu gönderiyor ve sonucunda bir ferrari kazanıyor. adam emeklilik ikramiyesinin yanı sıra bir adet sıfır ferrari sahibi olduydu. çok kıskanmıştm.

  • jesues  (29.03.16 12:01:18)
- star wars episode III galasına bilet kazanmıştım turkcell den.
- schneider electric'in gönderdiği broşürdeki kodu kullanarak anket doldurmuştum. bir sürü IT ıvır zıvırı göndermişleri taaa dubaiden.

  • delidir yakalayin  (29.03.16 12:06:26)
siniftan bir eleman real madrid barcelona macina cift kisilik bilet kazanmisti. ucak masraflarini falan karsiladilar gitti izledi geldi.

  • bohr atom modeli  (29.03.16 13:03:38)
Bi aralar ben de senin gibi düşünüyordum. Ulen kesin bunlar dümendir diye.2 3 sene önce azimle uğraştım 1 sene içinde ipad mini, iphone 4,4 kış lastiği, bir tane asus ultrabook ve 1000 tl lik benzin ve 1000tl worldpuan kazandım. İşin sırrı biraz uğraşmak tabi şansla birlikte. Eğer çekilişi yapan firma büyükse yanlış olmuyor adaletli davranmaya çalışıyorlar.

  • hayatbirfilm_basroldesensin  (29.03.16 13:05:38)
Bir yakınım Carrefour dan araba kazanmıştı

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (29.03.16 13:42:09)
power fm'den beko vantilatör kazanmıştım.

  • kakao  (29.03.16 13:58:27)