kindle almak istiyorum

merhaba,

kindle lar hakkında pek bilgi sahibi değilim. 250 TL'ye sahibinden.com da bir kindle 4th gen. buldum. Bu 4. jenerasyon nasıldır mesela? Ya da direkt amazondan mı sipariş vereyim? 200 civarı falan olsun istiyorum. Sahibindende bulduğum hiç kullanılmamış, kutusuyla ikinci el olarak satıyormuş. Ne alayım?

Bir de buna türkçe kitap kolay bulunabiliyor mu?

Ben paperwhite serisinden almanı tavsiye ederim. Türkçe kitaplar, ingilizce olanlar kadar kolay ve yaygın olmasa da bulunuyor. Meritokrasiyi kurcalayabilirsin.

  • temrani  (22.03.16 09:26:38)
Niye zamanlamaniz yanlis sizin?

Düne kadar kindle paperwhite 100 yerine 70 idi paskalya dolasiyla. Bitmis olmasi olasi. Amazonda tabi.
  • Silesius  (22.03.16 09:53:29)
@silesius paskalya mı takip edelim ne bilelim :) bizde olmadığından öyle bir şey, duyulmuyor da pek.

@sinasibabur valla bilemedim ben de kadıköyde elden satıyormuş gidip bakasım var.
  • safepassage  (22.03.16 12:21:40)
Sen de haklisin ama mesela amazondan alisveris yapan donanimhabercilerin cogu blackfriday icin cok ciddi kamp kurmustu bir hafta boyunca. Indirimler 30 dklik idi, yakalamak gerekiyordu stoklar bitmeden vs vs. Ama amazon.de fr vs. Sürekli olarak indirim yapti. Yani googleda arama yapinca kindle amazon ürünü oldugundan cikan ilk linklerden biri, denk gelme ihtimalin vardi, tabi bisi demiyorum, normal.

thetracktor.com

Gibi bir price trackerdan bakip hayiflanabilirsin. Ama bir alt modelin son bir yillik fiyatina bakip ne zaman nasil indirime giriyor görebilir, bekleyeyim mi yoksa alayim mi karari verebilirsin.

Üzmek gibi olmasin ama cok temiz inmis ya. 120den 80e. Iki gün evvel görseydim direkt amazon linkiyle cevaplardim, bundan sonra haziranda agustosta ve eylül ekim gibi indirim beklerim gecen seneye bakacak olursak. 120den 100 olur, 80 cok olasi degil ama hala muhtemel.
  • Silesius  (23.03.16 02:02:36)
@silesius ne üzülmesi daha almadım ki :) teşekkürler

  • safepassage  (23.03.16 09:18:52)