Ankara'da devlet hastanesinde psikolog

Var midir? Varsa nasildir, gercekten bir saatlik seans yapiyorlar mi? Tavsiye edebileceginiz biri var mi?

Yoksa okulun medikosunun psikolojik danisma servisine gidicem ama tee golbasinda oldugu icin daha rahat ulasabilecegim, ulasimi bahane edip savsaklamayacagim bir yer ariyorum.

Son patlamadan beri ne evden cikabiliyorum, ne gulebiliyorum ne de olumden baska bir sey dusunebiliyorum. Once "yakinlarini kaybederken ben ne alakayim" dedim ama simdi kabul ediyorum gercekten destege ihtiyacim var.

numune'de devlette psikologlar var da sanki 20 dakikalık yapıyorlardı millet isyan ediyordu. hacettepe'de de var görüşmeler yapıyorlar görüyorum ama kaç dakika bilmiyorum. çok sıkışık keşmekeş bir ortam var. 1 saat yapasalar yetişemezler.

  • passion rules the game  (17.03.16 11:22:37)
odtü ve başkent üniversitelerinin patlama sonrası psikolojik destek afişlerini görmüştüm facebookta. bir araştır istersen.

  • kafkef  (17.03.16 12:16:30)
Bu Başkent'in:
Ankara'da meydana gelen bombalı saldırının ardından doğrudan ya da dolaylı olarak travma yaşayan ergen ve yetişkinlere, Başkent Üniversitesi Stres Yönetimi Araştırma ve Uygulama Birimi tarafından ücretsiz olarak psikolojik destek hizmeti sağlanacaktır. Bu hizmet için Birimimizden randevu alınabilir.
Yer: Başkent Üniversitesi, Bağlıca Yerleşkesi FEF Binası, G-311
Randevu almak için: 0312 246 66 66 / 2224

Bu da ODTÜ'nün:
ODTÜ Psikoloji Bölümü’ne bağlı AYNA kliniği 13 Mart tarihinde Ankara’da yaşanan bombalı saldırıya doğrudan ya da dolaylı maruz kalanlara, tanık olanlara veya sonrasında yaralılara yardım ederken bu acıyı yaşayanlara ücretsiz destek verecektir. Destek almak isteyen öğrenci ve personelimiz aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirler.
(Cuma günleri hariç 9.00-17.00 arası)
Telefon: 0312 266 5865

Bir de bu var: tihv.org.tr
Çok sayıda dernek ve vakıf işin içinde.
  • veciz sozler  (17.03.16 13:38:15)