Tatilde ne yapıyorsunuz?

Her şey dahil otele mi gidiyosunuz, koy koy mu geziyorsunuz vs?

ben sabit bir yerde günlerce tatil yapmayı sevmiyorum, genelde bir rota belirleyip geze geze tamamlıyorum tatilimi.

  • animalman  (16.03.16 12:22:50)
Koy koy gezme en güzeli.
mesela en guzel tatillerimden birinde kas'ta kalip patara/kaputas/limanagzi/kekova arasinda gezinmistim cok guzel bir tatil olmustu.

  • neferkitty  (16.03.16 12:24:30)
son 3-4 senedir roadtrip yapıyoruz. arabaya atlayıp 10 gün dilediğimiz yerlerde kalıyoruz. ondan önce ise hep herşey dahil otelleri tercih ediyordum.

  • sta  (16.03.16 12:27:04)
Deniz havuz koy falan işleri sarmıyor beni. Yüzme olayını eğlenceli bulmuyorum. Daha önce gitmediğim bir ya da birden fazla şehri gezmeyi seviyorum tatillerimde.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (16.03.16 12:27:32)
evden çıkarken içime mayo giyip, yorgunsam dolmuşa binerek, yorgun değilsem yürüyerek denize gidiyorum.

  • rygard  (16.03.16 12:29:35)
denize yakın bir muhitte günlük/haftalık ev kiralıyoruz. o çevreyi geziyoruz. örneğin kuşadası.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (16.03.16 12:30:36)
motorun arkasına çadırı atıp kafama göre geziyorum

  • mirty  (16.03.16 12:34:07)
Bizim yazlık tam kafa dinlemelik olduğundan kolaya kaçıp oraya gidiyorum. Hem memlekette eş dost görmüş oluyorum. Bir kaç gün de güneye kaçıyorum sonradan.

  • arnold schwarzeneger  (16.03.16 12:35:10)
arnold +1
yazlık gibisi yok. muazzam bir sessizlik ve huzur.

  • teritori  (16.03.16 12:52:42)
tatil mi o ne yahu sistem o kadar kötü ki durmadan çalışıyorum pazar tatili dersen yakın civar akraba ziyareti en fazla

  • gaspetizm  (16.03.16 12:55:07)
koy koy gezmeyi seviyorum. her şey dahil otellerde inanılmaz sıkılıyorum.
geçtiğimiz yaz araba ile izmir'den çıkıp kaş'a kadar sahil şeridini dolaşa dolaşa gezdik. kimi zaman otelde kaldık, kimi zaman kamp yaptık. güzeldi.

  • peggy  (16.03.16 12:59:54)
Yazlığa gidiyorum, temiz deniz, temiz hava, kuru kalabalık yok, ailem yanımda. Arada da deniz olmayan tatil yapıyorum hafta sonluğuna.

  • elikası  (16.03.16 13:12:33)
Hic otel tatili yapmadim. Geziyorum cantami alip.
Hatta otel tatili yapmak istiyorim bir kere artik, merak ediyorum nasil bir sey oldugunu:)

  • stavro  (16.03.16 13:16:48)
fındık toplamaya gidiyorum :(
köy denize 20 dakika, kafaya esince gidiyorsun yüzmeye zaten. güney tatillerini bir türlü sevemedim, hem çok aşırı sıcak hem de kumsuz plaj ve aşırı tuzlu su yüzünden zevk alamıyorum. köy hem serin oluyor hem de canını yediğiminin kumlu karadenizi!
en büyük getirisi para tabii, otel tatili parasıyla yıllık iznin diğer kısmını mini bir avrupa tatiliyle taçlandırıyorum.
  • baba jo  (16.03.16 13:21:40)
Apart veya hostelde kalip araba kiralayip koy koy geziyoruz.

  • kucukharfler  (16.03.16 14:19:58)
don draper tatili yapıyorum.

  • [silinmiş]  (16.03.16 14:30:54)