film izlemiyorum, ne kaçırıyorum ?

kitap okurum, 2 hafta 200-300 sayfalık 5-6 kitap bitiririm.
internetten dizi izlerim.geçen kış başlamıştım. breaking bad bitti, better call saul ve shameless dizilerini takip ederim.

ama film izlemek içimden gelmiyor. galiba pek heyecanlandırmıyor ve 2 saat uzunlukta olunca pek dayanamıyorum, sıkılıyorum. sinemaya da pek gitmem. ama transformers filmi olsa sinemanın kapısında yatarım,onun yeri ayrı.

durum bu. ne kaçırıyorum ? film izlemek şu yönlerini geliştirir dediğiniz faydaları vs var mı ?

tikler biraz geç gelebilir.

izleme

  • neo  (12.03.16 20:03:12)
2 haftada 5-6 kitap bitiren birinden insan daha mantıklı sorular bekliyor :(

  • olutaklidi  (12.03.16 20:13:38)
benden önceki tüm yorumlar +1, bu kadar başarılı bir cevaplar silsilesi görmemiştim duyuruda asklşda.

  • baba jo  (12.03.16 20:16:19)
sinema dediğinde aklına sadece transformers geliyorsa bence de izleme.

  • kuzey li  (12.03.16 20:19:43)
2 saatte sıkılıyorsanız, en azından kısa filmler izleyebilirsiniz. Ayrıca bir çok eserin filmi de var.

  • bartholomew87  (12.03.16 20:26:08 ~ 20:26:30)
zaten dizi izlemeye alışınca film izleyesin gelmiyor, film izleyince de dizi izleyesin gelmiyor.

  • nothing in my way  (12.03.16 20:27:52)
pek çok filmin sanat değeri taşımadığını ve çıtır/çerezlik olduğunu düşünürsek pek de birşey kaçırmadığını düşünüyorum.

  • pangea  (12.03.16 20:41:57)
aynı durumdayım, dizi izlerim, kitap okurum film pek izlemem. devamı olmayan hikayeleri sevmiyorum çünkü. açıkçası film izlemiyor olmanın yaratabileceği kültürel eksiklik de şeyimde değil.

  • mesgul ve huzursuz  (13.03.16 15:25:01)
Diziden sikilmayip da sinemadan sikilmak cok ilginc.

Ne kacirdigini ne biz ne de sen bilebilirsin. Izlemeye baslarsan ne kacirdigini ya da hicbir sey kacirmadigini kendin gorursun. Herkes icin ayni degil bunlar, herkesin etrafini gorus sekli, algilama bicimi var. Sana ne verir ya da ne vermez bilemeyiz.
  • stavro  (13.03.16 16:18:55)