Sub-etha son durum?

Arkadaşlar biliyorsunuz biz sözlük yazarlari sub-etha üzerinden duyuruya bağlanıyoruz. Ancak değişen tasarimla birlikte sözlükten sub-etha sekmesi kaldırıldı. Tasarım hatasıdır düzenlenir saniyordum lakin değişiklik olmadi. Şimdilik sadece sık kullanilanlar sekmesinden sub-ethaya haliyle duyuruya ulasabiliyorum. Görünen o ki sözlükle ilgili gelecek planlarda sub-etha ve duyuru ile ilgili bir şeylere yer yok. Bu durumda biz sözlük yazarlarınin hesaplari ne olacak? Tüm link komple kaldırıldığında biz duyuruya nasıl gireceğiz? En azindan duyuru moderatörleri bir açıklama yaoarsa sevinirim. Bu durum bir tek benim mi umrumda? Kimsenin bunla ilgili kaygısı yok sanırim. :((

sub-etha sözlük'ün en alt tarafında yerini almış bulunmakta.

  • devilred  (04.03.16 21:56:21)
ssayfanın en altında modlogu twitter yazan yerde duruyor artık.

  • sutlu nescafe  (04.03.16 21:56:35)
Sözlükte en altta Twitter facebook gibi şeylerin yazdığı yerde duruyor sub etha.

  • interview with the vampire  (04.03.16 21:56:59)
Sayfanin altında zaten soylenmis ama benim fikrim orada curumeye birakilip zamanla kaldirilacagi yonunde :(

  • rayde  (04.03.16 21:57:20)
Sub-etha gelmiş. Cok mutlu oldum. Umarim tamamen kaldırılmaz.

  • eylul  (04.03.16 21:59:02)
@rayde
zaten kanzuk demiş. subetha kalkacak diye bir entryde.

  • sutlu nescafe  (04.03.16 21:59:14)
@sutlu nescafe hangi entry o. Ben de duydum ama entryi bulamadm. Bu durumda biz napacağız bir açıklama var mı?

  • eylul  (04.03.16 22:00:40)
En altta modlog tıvitır falan yazan yerde yerini almış diyollardı. Bi yerde okudum aynen bu şekilde.

  • bigbadabum  (04.03.16 22:01:54)
"selamlar, sub etha önceliğimiz değil ama halihazırda kaldırma planımız yok, kaldırma konusu tabi ki ilerde olabilir, şimdiden demiş olayım, ama tabi ki öncelikle "boktan" bir api ayarladıktan sonra yapmış oluruz, halihazırda "mükemmel" tasarım ve fonksiyon değişikliklerine odaklanmış durumdayız, akıl ve ironi dolu pasif agresif ayarlarınız için teşekkürler, özlemişim."

fakyoras yazmış bir duyuruya cevap olarak.
  • sutlu nescafe  (04.03.16 22:02:11)
@sutlu nescafe teşekkürler. Zahmet olmazsa link alabilir miyim?

  • eylul  (04.03.16 22:04:20)
nasıl ya sub etha sekmesi olmasa duyuruya giremiyor musun? ben mi yanlış anlıyorum. sub-etha'ya en son ne zaman tıkladığımı hatırlamıyorum meraktan soruyorum sadece.

  • cekilmis gayfe  (04.03.16 22:07:12)
Subetha olmadan nasil giriş yapiyorsun @cekilmis gayfe

  • eylul  (04.03.16 22:09:22)
Entryde demedi. Subetha google groupsda soyledi. Subetha kalkacak da sozluk api gelecek usenmeyip tamamlarlarsa. Sozluk api gelmeden kaldiramazlar sub ethayi.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (04.03.16 22:10:20)
duyuru doğrudan linki var? "giriş"ten "sözlük yazarıyım"a basıyorsun, oluyor bitiyor.

  • devilred  (04.03.16 22:10:46)
yeni sekme/adres çubuğu/ekşiduyuru/enter
bele

  • cekilmis gayfe  (04.03.16 22:10:52)
ekiduyura gir. yukarıdan girişe tıkla. oradan ekşi sözlük linki var. sub-ethadan girmiş gibi oluyorsun.

www.eksiduyuru.com

bu duyuruda.
  • sutlu nescafe  (04.03.16 22:11:18)
Teşekkürler herkese.

  • eylul  (04.03.16 22:13:53)
eylul mağara nasıldı kardiş verem olmuşsundur rutubetten asdfasdfsadf

  • cekilmis gayfe  (04.03.16 22:22:41)
Mobilde magara yok @cekilmis gayfe bilmem anlatabildim mi?

  • eylul  (04.03.16 22:24:26)
mobilden de öyle giriyorum sağ üstte giriş yazıyor.

  • cekilmis gayfe  (04.03.16 22:26:38)
Ya çok pardon,

Ben bu sub etha gürültüsünü anlamadım.

Eksiduyuru diye bir site var. Sağ üstte giriş yazıyor. Oraya tıklıyorsunuz. Eğer sözlüğe giriş yapmışsanız sokdaki sözlük logosuna tıklıyorsunuz, zaten otomatik olarak duyuruya bağlanıyorsunuz. Bu imkan varken sub etha ile ne işiniz var çözemedim gerçekten. Ne yaygara koptu be. Benim kaçırdığım bir nokta mı var acaba?
  • i ve been mistreated  (04.03.16 22:41:59 ~ 22:43:20)
@i ve been ben mobilden bağlanırken zibilyon tane sorun yasiyorum. Mobil çok güzel gelsenize

  • eylul  (04.03.16 22:47:22)
Hazır sözlükte takılırken sub-etha' dan duyuruya geçiş yapmak daha kolay oluyordu neyini anlamayıp sorguluyorsunuz pek çözemedim benim için de o güzeldi mesela.
sözlük değiştiğinden beri hızlıca girip çıkar oldum en alt kısma bakmak aklıma bile gelmemiş öğrendiğim iyi oldu.

  • pamuk helvalar cebe  (04.03.16 22:55:34)
ben dedim duyuru ayrılsın sözlükten dedim. dinletemedim.

  • dedim dedim de kime dedim  (04.03.16 22:58:36)
eksisozluk.com

bu linki sik kullanilanlara ekle burdan gir.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (05.03.16 00:22:19)
ben de devamlı mobilden giriyorum ama niyeyse hiçbir sorunla karşılaşmıyorum.

  • i ve been mistreated  (05.03.16 03:22:32)