sigorta atmalı soru

selam romalılar,

az önce sigorta attı. evde sadece çamaşır makinesi çalışıyor onun dışında prizlerin hepsi boş. sabah sabah lamba da yanmıyor.

buraya kadar sıkıntı yok ama sorun şu ki sigortayı geri kaldıramıyorum. atan sigorta ana sigorta. diğer minikleri de indirip denedim oldu. minik olanlardan birini kaldırınca ana sigorta atıyor.
NEdendir acaba nasıl düzelir.

Evde temizlik var şuan mutfak siliniyor. acaba kadın silerken prize falan su mu kaçırdı?

:( bi de çözemedim o sigorta nerenin diye :(

prizlerin sigortası olabilir, dediğiniz gibi temizlik sebebiyle olması mümkün. sigorta kalkmıyorsa ısrar etmeyin, biraz zaman verin bakalım. kurursa düzelir belki.

  • gkhncnzdgn  (28.02.16 11:36:49)
Mutfak tezgahını ordaki primlerin sigortasıymış. Şu kaçtı diye oldu sanırım. Ne zaman kurur çünkü buzdolabının prizini de etkiliyor :( yada napabilirim bi an önce kurusun Die

  • nymphe  (28.02.16 11:53:11)
Fön makinası tut içine. Buzdolabını da başka bi odanın prizinden al hepsini tek sigortadan beslememişlerdir heralde

  • jamalbsf  (28.02.16 11:59:40)
o sadece bir yerin sigortası değil. evinizde elektrik kaçağı olduğu zaman devreye giren bir sigorta. (bkz: kaçak akım rölesi)

  • surprise  (28.02.16 12:26:24 ~ 12:27:51)