Tazedirekt gitti, şimdi etler nereden alınır?

Arkadaşlar selam,

Marketlerde satılan etleri koku ve lezzet açısından yavan bulduğumdan bir süredir Tazedirekt'ten alıyordum. Şahsen kendileriyle çok da mutlu bir alışverişimiz varken malumuzun caanım firma kapandı.

Online olarak kullandığınız et ve ürünleri satın aldığınız bir yer var mıdır?

yok mu çevrenizde bir mahalle kasabı?

  • cirkinkizyokturazvotkavardir  (25.02.16 16:24:28)
ne reklam yaptınız kardeşim ya yeter kaç para bi ekşi üyeliği

  • lushdiamond  (25.02.16 16:26:08)
@cirkinkizyokturazvotkavardir var 1 tane. Ama sevmiyorum lezzetini. Kıyması filan bi garip kokuyor.

Ahaha @lushdiamond adamlar kapandı la ne reklamı. Evde et yok, ahh ah!
  • lcha  (25.02.16 16:28:13)
tazemasa var ancak hiç kullanmadım.

  • inheritance  (25.02.16 16:30:09)
ciddi soruyorum: ya arkadaş nedir bu herşeye REKLAMMM! etiketi yapıştırmanın amacı? hiç mi memnun kaldığınız satıcı olmadı?

  • fever  (25.02.16 16:34:10)
grundig televizyonları akşamınıza neşe katar

  • anonymice  (25.02.16 16:35:29 ~ 16:35:42)
Bu arada kapanmış bir site için açtığımdan içim ekstra rahattı da, sevdiğimiz bir siteyi paylaşmak da yasak değildi heralde di mi duyuruda?

Yani mesela,
Gulumsetendukkan.com ve portakalbahcem.com çok iyi bence kendi alanlarında. İlla da reklam diyenler burdan gelebilir.
  • lcha  (25.02.16 16:38:07)
konu komşuya bir sebepten soramadığınızı varsayıyorum. tenha bir zamanında yakınınızdaki bir marketin şarküteri reyonuna gidiyorsunuz. reyonda satışı hiç olmayan bir ürünü soruyorsunuz (pek bilmem ama misal doğranmamış dana ciğer, hindi, uyluk, kemikli et vb). yok cevabı alınca da bu ürünün en iyisini ve tazesini nerede bulabileceğinizi bizzart bu işin ehli kasap abimize ablamıza içtenlikle danışıyorsunuz. o da güzelce anlatıyor size.

bu sayede 5 yıllık kasabımla tanışıp tüm et-but alışverişlerimi oraya taşıdım. arada da teşekkür için o markete gidip alıyorum bir şeyler.
  • kaichi  (25.02.16 16:38:38)
@kaichi konu komşumla hiç muhabbetim yok, büyük şehir saçmalığı işte...

Diğer taktik güzelmiş, deneyeceğim.
  • lcha  (25.02.16 16:45:29 ~ 16:45:48)
  • galandar kostumu  (25.02.16 17:29:18)